هدر موبایل
1390/07/30 12:15:31
سرویس بین الملل
یکصد و بیست پنجمین کنفرانس بین‌المجالس در سوئیس/34

سالاری: لاریجانی بخوبی در مورد اتهامات بی اساس آمریکا روشنگری کرد

سفیر جمهوری اسلامی ایران در سوئیس، گفت: رئیس مجلس در کنفرانس مطبوعاتی خود و ملاقات‌های دوجانبه در حاشیه اجلاس بین‌المجالس بارها در مورد اتهامات بی اساس آمریکا روشنگری کردند و این مساله باعث شد این توطئه‌ها خنثی شود.
سالاری: لاریجانی بخوبی در مورد اتهامات بی اساس آمریکا روشنگری کرد سفیر جمهوری اسلامی ایران در سوئیس، گفت: رئیس مجلس در کنفرانس مطبوعاتی خود و ملاقات‌های دوجانبه در حاشیه اجلاس بین‌المجالس بارها در مورد اتهامات بی اساس آمریکا روشنگری کردند و این مساله باعث شد این توطئه‌ها خنثی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/11795.jpg سالاری:,لاریجانی,بخوبی,در,مورد,اتهامات,بی,اساس,آمریکا,روشنگری,کرد Icana

علی‌رضا سالاری در گفت وگو با خبرنگار اعزامی خانه ملت با اشاره به حضور هیئت ایرانی در برای شرکت در اجلاس مجمع بین‌المجالس جهانی تصریح کرد: حضور یکی از روسای سه قوه کشورو قوه مقننه که نهاد قانون‌گذار در کشور محسوب می‌شود قطعا تاثیرگذاری خاص خود را خواهد داشت.

سفیر جمهوری اسلامی ایران در سوئیس ادامه داد: مجمع بین‌المجالس جهانی با حضور نمایندگان پارلمان‌های جهان انجام می‌شود و حضور در این اجلاس  به همین دلیل تاثیرگذاری خاص خود را خواهد داشت.

وی با اشاره به موج جدید اتهام زنی آمریکا علیه ایران، بیان کرد: کنفرانس مطبوعاتی رئیس مجلس شورای اسلامی در شهر برن تمام توطئه‌‌های آمریکایی‌ها را خنثی کرد ولاریجانی با طرح چند موضوع در این خصوص به روشنگری پرداختند.

وی افزود: در  این کنفرانس مطبوعاتی رئیس مجلس تشریح کردند که چقدر این اتهامات سست و بی‌اساس است؛ البته در گذشته نیز این اتهام زنی‌ها وجود داشته و اقدام جدیدی از سوی آمریکایی محسوب نمی‌شود چرا که آنها این روند را نه تنها در قبال ایران بلکه درباره سایر کشورها نیز تکرار کرده‌اند.

سالاری گفت: همین اتهامات واهی باعث حمله به خاک عراق و اشغال این کشور شد و همین فرافکنی‌ها باعث شد عراق را با خاک یکسان کنند.

سفیر جمهوری اسلامی ایران در سوئیس بیان کرد: رئیس مجلس در کنفرانس مطبوعاتی خود و ملاقات‌های دوجانبه در حاشیه اجلاس بین‌المجالس بارها در این مورد روشنگری کردند و این مساله باعث شد این توطئه‌ها خنثی شود./

 پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet