خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/07/27 12:33:59
سرویس صحن
بهروز جعفری:

وزرا به وعده‌های داده شده عمل کنند

نماینده مردم سمیرم در مجلس با بیان اینکه با نمایندگان مردم در مجلس با اعتماد به سخنان وزرا از طرح سوال خود می‌گذرند، گفت: وزرا به وعده‌های داده شده خود عمل کنند.
وزرا به وعده‌های داده شده عمل کنند نماینده مردم سمیرم در مجلس با بیان اینکه با نمایندگان مردم در مجلس با اعتماد به سخنان وزرا از طرح سوال خود می‌گذرند، گفت: وزرا به وعده‌های داده شده خود عمل کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/2769.jpg وزرا,به,وعده‌های,داده,شده,عمل,کنند Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بهروز جعفری در تذکری شفاهی در نشست علنی روز چهارشنبه 27 مهرماه خطاب به وزرای کار، تعاون و رفاه اجتماعی و همچنین نیرو گفت: زمانی که وزرا قول مساعد برای رسیدگی به اوضاع حوزه انتخابیه بنده را می‌دهند، ما نمایندگان هم از طرح سوال از آنها منصرف می‌شویم؛ اما متاسفانه به وعده‌های خود عمل نمی‌کنند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین نهادهای کشاورزی در کشور با اختلاف قیمت فراوان نسبت به قیمت اعلامی وزارت جهاد کشاورزی در میان کشاورزان پرداخت می‌شود که در این شرایط کشاورزان متضرر می‌شوند و به نفع کشور است تمامی محصولات تولیدی در داخل کشور را وارد کند.

جعفری در ادامه تذکر شفاهی خود به موضوع پرداخت مطالبات بازنشستگان آموزش و پرورش پرداخت و یادآور شد: باوجود قول‌های مساعد وزیر آموزش و پرورش اما هنوز مطالبات بازنشستگان پرداخت نشده است.

وی در پایان تذکر شفاهی‌اش در نظر گرفتن شرایط تورمی جامعه را به مسئولان اجرایی کشور تاکید و اظهارکرد: ستاد هدفمند کردن یارانه‌ها باید باتوجه به وضعیت تورم کشور تصمیم‌گیری کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet