ایام محرم 1398
1390/07/27 12:16:05
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فاضل موسوی:

بهمنی به سؤال نمایندگان در رابطه با فساد اخیر پاسخ گفت

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت:بررسی اختلاس بزرگ در جلسه امروز این کمیسیون با بهمنی،بدون جمع‌بندی تمام شد.
بهمنی به سؤال نمایندگان در رابطه با فساد اخیر پاسخ گفت عضو کمیسیون اصل 90 مجلس گفت:بررسی اختلاس بزرگ در جلسه امروز این کمیسیون با بهمنی،بدون جمع‌بندی تمام شد. https://cdn.icana.ir/d/019/381.jpg بهمنی,به,سؤال,نمایندگان,در,رابطه,با,فساد,اخیر,پاسخ,گفت Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سیدفاضل موسوی،عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی به جلسه صبح امروز اعضای این کمیسیون در مجلس اشاره کرد و گفت:بهمنی رئیس کل بانک مرکزی در جلسه صبح امروز کمیسیون حاضر شد و توضیحاتی در مورد سوءاستفاده اخیر مالی به نمایندگان ارائه داد.

وی توضیحات ارائه شده از سوی بهمنی را در راستای حوزه مسئولیت وی عنوان کرد وبه فارس افزود:در ادامه بهمنی به سؤالات نمایندگان در رابطه با فساد بزرگ اخیر پاسخ گفت.

موسوی اظهار داشت:درجلسه صبح امروز هم جمع بندی نهایی در مورد سوءاستفاده اخیر مالی در کشور انجام نشد و قرار شد که دوشنبه هفته آینده اعضای کمیسیون تشکیل جلسه دهند و به ادامه بررسی این موضوع بپردازند.

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس خاطرنشان کرد:توضیحاتی که بهمنی در جلسه امروز ارائه داد،باید توسط کارشناسان مورد بررسی قرار گیرد و کارشناسان نظر خود را اعلام کنند.

وی درپایان پیش‌بینی کرد که با روال کنونی احتمالا جمع‌بندی نهایی درمورد سوءاستفاده مالی اخیر تا هفته آینده در کمیسیون اصل 90 به پایان برسد.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet