ایام محرم 1398
1390/07/27 12:53:53
سرویس صحن
کواکبیان در تذکر شفاهی:

عدم شکایت دولت از رسانه‌ها خلاف واقع است

نماینده مردم سمنان و مهدیشهر با اشاره به شکایت بقایی معاون اجرایی رئیس جمهور از روزنامه مردم‌سالاری، گفت: عدم شکایت دولت از رسانه‌ها خلاف واقع است.
عدم شکایت دولت از رسانه‌ها خلاف واقع است نماینده مردم سمنان و مهدیشهر با اشاره به شکایت بقایی معاون اجرایی رئیس جمهور از روزنامه مردم‌سالاری، گفت: عدم شکایت دولت از رسانه‌ها خلاف واقع است. https://cdn.icana.ir/d/019/1847.jpg عدم,شکایت,دولت,از,رسانه‌ها,خلاف,واقع,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مصطفی کواکبیان در پایان جلسه علنی امروز چهارشنبه 27 مهرماه مجلس شورای اسلامی،‌ در تذکر شفاهی خود با بیان اینکه فرقی بین رجانیوز و مردم‌سالاری وجود ندارد، گفت: بقایی معاون اجرایی رئیس جمهور و پوستین‌دور مدیرعامل سایپا از روزنامه مردم‌سالاری شکایت کرده‌اند، بنابراین اینکه گفته می‌شود دولت از هیچ کسی شکایت نمی‌کند، خلاق واقع است.

نماینده مردم سمنان و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گرانی و تورم موجود در کشور، افزود: مردم تهران از این گرانی‌ها در رنجند و مسئولان وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت برای کاهش قیمت‌ها به‌ویژه در حوزه مرغ و تخم‌مرغ تدبیر لازم را بی‌اندیشند.

وی افزود: جانبازان زیادی به وکلای خود در مجلس مراجعه می‌کنند. این در حالی است که لایحه مربوط به ایثارگران در مجمع تشخیص مصلحت نظام گرد و خاک می‌خورد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: برخی از طرح‌های عمرانی همچون بیمارستان 220 تخت‌خوابی در شهر سمنان آماده بهره‌برداری است اما مسئولان استان منتظر هستند تا یک مقام بلندپایه از تهران بیاید و آنها را افتتاح کند.

سید شهاب‌الدین صدر نایب‌رئیس مجلس در پاسخ به کواکبیان گفت: مجلس وظیفه خود را در قبال لایحه ایثارگران انجام داد و هم‌اکنون مجمع تشخیص مصلحت نظام کمیته‌ای را تشکیل داده تا با دولت برای نحوه پرداخت هزینه مالی آن رایزنی کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر درباره آماده بهره‌برداری بودن برخی طرح‌های عمرانی افزود: پروژه‌هایی که آماده بهره‌برداری هستند هر چه زودتر باید افتتاح شوند تا مردم از مواهب استفاده از آنها بهره جویند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet