ایام محرم 1398
1390/07/27 12:37:32
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آلیا:

معلولان منشاء تحرک و امید هستند

رییس فراکسیون حمایت از حقوق معلولان درمجلس گفت:معلولان درحد بضاعت خود برای پیشرفت کشور تلاش می‌کنند و نباید فرصت این خدمت از آنان دریغ شود وحداقل می‌توان با استخدام آنان در مدارس استثنایی وتوقف تعدیل مراکزاستثنایی به این امر،جامه عمل پوشاند.
معلولان منشاء تحرک و امید هستند رییس فراکسیون حمایت از حقوق معلولان درمجلس گفت:معلولان درحد بضاعت خود برای پیشرفت کشور تلاش می‌کنند و نباید فرصت این خدمت از آنان دریغ شود وحداقل می‌توان با استخدام آنان در مدارس استثنایی وتوقف تعدیل مراکزاستثنایی به این امر،جامه عمل پوشاند. https://cdn.icana.ir/d/019/537.jpg معلولان,منشاء,تحرک,و,امید,هستند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛فاطمه آلیا،با بیان این‌که معلولان هر جا حضور پیدا می‌کنند منشاء تحرک و امیدبخش هستند،اظهار کرد:یکی از معاونان وزارت آموزش و پرورش در رادیو صحبتی کرده بودند مبنی بر این‌که دانش‌آموزان معلمی را که ناتوانی در ظاهر داشته باشد نمی‌پذیرند که از نظر معلولان توهین‌آمیز بود و این حرف اصلا برای ما پذیرفته شده نیست.

وی افزود:رایزنی‌ها با وزارت آموزش و پرورش دراین زمینه تاکنون به نتیجه نرسیده است و برای پیگیری این موضوع با دکتر فروزنده معاون سرمایه انسانی رییس‌جمهور جلسه‌ای داشتیم و مسئولان آموزش و پرورش در آن جلسه گفتند که به تعداد کافی از معلولان استخدام کرده‌اند و معاون رییس‌جمهور هم عنوان کرد اگر استخدام می‌کردید باید کد آنان را از ما می‌گرفتید و خواستار پیگیری جدی این موضوع بودند.

نماینده مردم تهران درمجلس در ادامه عنوان کرد:معلولان در حد بضاعت خود برای پیشرفت کشور تلاش می‌کنند و نباید فرصت این خدمت از آنان دریغ شود وحداقل می‌توان با استخدام آنان درمدارس استثنایی وتوقف تعدیل مراکزاستثنایی به این امر،جامه عمل پوشاند.

افزایش یارانه مددجویان و بازنشستگی پیش از موعد معلولان درانتظار تخصیص اعتبار

رییس فراکسیون معلولان مجلس درادامه افزایش یارانه مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی را منوط به تخصیص اعتبار لازم دانست وبه ایسنا  گفت:مجلس از هرپیشنهادی که در این زمینه از سوی دولت ارسال شود استقبال می‌کند.

آلیا در پایان با اشاره به طرح بازنشستگی پیش از موعد معلولان گفت:مجلس ازهر طرحی که سطح رفاه معیشتی معلولان را ارتقا دهد استقبال می‌کند، این طرح هم در صورت تخصیص اعتبار محقق می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet