هدر موبایل
1390/07/27 12:44:17
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اولیاء:

فراکسیون اقلیت هنوز به اجماع نرسیده است

عضو فراکسیون اقلیت مجلس با اشاره به اینکه فراکسیون اقلیت برای حضور در انتخابات به اجماع نرسیده است،گفت:در شرایط فعلی،کسی به صورت سازمان یافته تحت عنوان اصلاح طلب در انتخابات مجلس شرکت نخواهد کرد.
فراکسیون اقلیت هنوز به اجماع نرسیده است عضو فراکسیون اقلیت مجلس با اشاره به اینکه فراکسیون اقلیت برای حضور در انتخابات به اجماع نرسیده است،گفت:در شرایط فعلی،کسی به صورت سازمان یافته تحت عنوان اصلاح طلب در انتخابات مجلس شرکت نخواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/4817.jpg فراکسیون,اقلیت,هنوز,به,اجماع,نرسیده,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علی اکبر اولیاء نماینده یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسات فراکسیون اقلیت برای چگونگی حضوردرانتخابات مجلس،به باشگاه خبرنگاران گفت:این جلسات تا کنون نتیجه ای در پی نداشته و اعضای این فراکسیون هنوز برای حضور یا عدم حضور در انتخابات مجلس به اجماع نرسیده اند.

این عضو فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصلاح طلبان هیچ تلاشی برای حضور در انتخابات ندارند،اظهار داشت: بر خلاف تاکید برخی اصولگرایان مبنی بر حضور اصلاح طلبان در انتخابات، فضا برای ورود این جبهه در انتخابات مجلس نهم فضای مثبتی نیست؛چراکه برخی اصولگرایان تنها برای ورود خود به انتخابات تلاش کرده و دیگر گروه ها را به رسمیت نمی شناسند.

اولیاء با اشاره به اینکه اصلاح طلبان راغب به شرکت در انتخابات نیستند،گفت:پیش بینی می شود در شرایط فعلی، کسی به صورت سازمان یافته تحت عنوان اصلاح طلبی در انتخابات مجلس شرکت نخواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet