هدر موبایل
1390/07/27 13:08:33
سرویس صحن
موسوی‌مبارکه:

هزینه درمان ایثارگران غیرشاغل به آنها پرداخت شود

نماینده مبارکه با اشاره به عدم پرداخت هزینه درمان به ایثارگران غیرشاغل از سوی سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران، گفت: طبق برنامه پنجم توسعه این هزینه‌ها باید به ایثارگران و خانواده‌های آنان پرداخت شود.
هزینه درمان ایثارگران غیرشاغل به آنها پرداخت شود نماینده مبارکه با اشاره به عدم پرداخت هزینه درمان به ایثارگران غیرشاغل از سوی سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران، گفت: طبق برنامه پنجم توسعه این هزینه‌ها باید به ایثارگران و خانواده‌های آنان پرداخت شود. https://cdn.icana.ir/d/019/662.jpg هزینه,درمان,ایثارگران,غیرشاغل,به,آنها,پرداخت,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدعلی‌محمد موسوی مبارکه در پایان نشست علنی امروز چهارشنبه 27 مهرماه مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: طبق قانون برنامه پنجم توسعه، هزینه درمان ایثارگران شاغل و افراد تحت تکفل آنها برعهده خودشان است اما آن دسته از ایثارگرانی که غیرشاغل هستند، پرداخت هزینه درمان آنها برعهده سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران است که در این رابطه هیچ اقدامی تاکنون صورت نگرفته است.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به هدفمندی یارانه‌ها افزود: از ابتدای سال جاری وزارت نیرو در محاسبه بهای برق مصرفی کشاورزان با کد 3- الف به میزان 30 درصد تخفیف قائل شد، اما درباره هزینه برق مصرفی دامداران با کد 3- ب و 3- ج، چنین اقدامی صورت نمی‌گیرد.

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به موسوی‌ مبارکه گفت: تقریباً 7 الی 10 روز پیش مجلس اصلاحیه‌ای درخصوص پرداخت هزینه‌های درمانی به ایثارگران غیرشاغل تصویب کرد که به تأیید شورای نگهبان نیز رسید و هم‌اکنون این قانون در حال طی کردن مراحل اجرایی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet