خبرگزاری خانه ملت

شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/07/27 13:17:18
سرویس صحن
حسینی دولت‌آبادی:

کمک‌های حوزه خشکسالی عادلانه پرداخت شود

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات با اشاره به اینکه خشکسالی در حال نابود کردن کشاورزان است خواستار توزیع عادلانه کمک‌های حوزه خشکسالی بر این قشر شد.
کمک‌های حوزه خشکسالی عادلانه پرداخت شود عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات با اشاره به اینکه خشکسالی در حال نابود کردن کشاورزان است خواستار توزیع عادلانه کمک‌های حوزه خشکسالی بر این قشر شد. https://cdn.icana.ir/d/019/1045.jpg کمک‌های,حوزه,خشکسالی,عادلانه,پرداخت,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در جلسه علنی امروز چهارشنبه 27 مهر مجلس شورای اسلامی سید محمود حسینی دولت‌آبادی در تذکرهای شفاهی به وزیر کار، رفاه و تعاون خواستار اجرای کامل ماده 103 قانون بودجه سال 1390 شد و گفت: این ماده صندوق‌های بازنشستگی و تامین اجتماعی و بیمه‌ای را مکلف کرده تا تمام اعتبارات پیش‌بینی شده مندرج در قانون بودجه را که پس از طی مراحل در اختیار آنها قرار می‌گیرد، به انضمام دیگر منابع داخلی به طور کامل به حقوق بازنشستگان و وظیفه بگیران و مستمربگیران اختصاص دهند.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: ما مراجعه‌کنندگان زیادی داریم که زنان بی‌سرپرست پس از ازدواج با قطعی مستمری مواجه شده‌اند و این امر مخالف ماده قانونی بودجه است.

وی همچنین به بحث خشکسالی اشاره کرد و گفت: خشکسالی در حال نابود کردن کشاورزان است و بنابراین باید هرچه سریع‌تر کمک‌های خشکسالی به صورت عادلانه توزیع شود؛ زیرا در استان اصفهان شاهد ناعدالتی در این مورد بوده‌ایم.

سیدشهاب‌الدین صدر که ریاست جلسه علنی امروز مجلس را در ساعات پایانی برعهده داشت از وزیر تعاون، رفاه و کار خواست تا به این مساله رسیدگی کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet