هدر موبایل
1390/07/27 13:00:07
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قنبری خبرداد:

ارائه پیش‌نویس گزارش تحقیق و تفحص از شورای عالی ایرانیان

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به سرنوشت تحقیق و تفحص از شورای عالی ایرانیان خارج از کشور گفت:تحقیقات از این شورا به پایان رسیده و طبق برنامه،گزارش این تحقیق و تفحص تا یک ماه دیگر در صحن علنی قرائت خواهد شد.
ارائه پیش‌نویس گزارش تحقیق و تفحص از شورای عالی ایرانیان عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به سرنوشت تحقیق و تفحص از شورای عالی ایرانیان خارج از کشور گفت:تحقیقات از این شورا به پایان رسیده و طبق برنامه،گزارش این تحقیق و تفحص تا یک ماه دیگر در صحن علنی قرائت خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/267.jpg ارائه,پیش‌نویس,گزارش,تحقیق,و,تفحص,از,شورای,عالی,ایرانیان Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛داریوش قنبری نماینده مردم ایلام در مجلس درباره تحقیق و تفحص از شورای عالی ایرانیان خارج از کشور اظهار داشت: طبق برنامه مجلس گزارش این تحقیق و تفحص تا یکماه آینده یعنی پایان آبان ماه در صحن علنی مجلس قرائت خواهد شد.

سخنگوی هیئت تحقیق و تفحص از شورای عالی ایرانیان خارج از کشور با اشاره به پایان تحقیقات در این باره به باشگاه خبرنگاران گفت:تحقیقات تکمیل شده و در هفته جاری پیش‌نویس گزارش هیئت آماده و به هیئت رئیسه ارائه خواهد شد.

عضو کمیسیون اجتماعی با اشاره به موازی کاری، اصراف بیت‌المال و دیدارهای مشکوک در شورای عالی ایرانیان خارج از کشور گفت:‌ این اقدامات شورا از محورهای اصلی این تحقیق و تفحص می‌باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet