خبرگزاری خانه ملت

شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/07/27 13:06:23
سرویس صحن
تامینی لیچائی در تذکر شفاهی:

دولت به داد کشاورزان گیلانی برسد

نماینده مردم رشت با تاکید بر خسارت‌های وارد شده به کشاورزان استان گیلان در سال گذشته گفت: دولت و وزارت جهاد کشاورزی هر چه زودتر به داد کشاورزان و برنج‌کاران استان گیلان برسند.
دولت به داد کشاورزان گیلانی برسد نماینده مردم رشت با تاکید بر خسارت‌های وارد شده به کشاورزان استان گیلان در سال گذشته گفت: دولت و وزارت جهاد کشاورزی هر چه زودتر به داد کشاورزان و برنج‌کاران استان گیلان برسند. https://cdn.icana.ir/d/019/1579.jpg دولت,به,داد,کشاورزان,گیلانی,برسد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسن تامینی‌ لیچائی در نشست علنی امروز چهارشنبه 27 مهر مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: دولت و وزارت جهاد کشاورزی هر چه زودتر برای حل مشکل گلخانه‌داران استان گیلان اقدام کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: برف سنگین سال گذشته خسارت سنگینی به گلخانه‌داران استان گیلان وارد کرد که دولت پرداخت خسارات کشاورزان را متعهد شده است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان با بیان اینکه کشاورزان گیلان به کمک دولت نیاز جدی دارند، تصریح کرد: باران بی‌موقع تابستانی خسارات سنگینی به محصول برنج کشاورزان گیلانی وارد کرد که این موضوع نیاز جدی به توجه دولت و وزارت جهاد کشاورزی دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet