ایام محرم 1398
1390/07/27 13:11:05
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فدایی:

روند وحدت اصولگرایان روز به روز بهتر می شود

دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت:جبهه متحد اصولگرایی به روی هیچ گروهی از اصولگرایان بسته نیست و هر کس که ضوابط و ماهیت اصولگرایی را قبول داشته باشد می تواند در این اتحاد حضور یابد.
روند وحدت اصولگرایان روز به روز بهتر می شود دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت:جبهه متحد اصولگرایی به روی هیچ گروهی از اصولگرایان بسته نیست و هر کس که ضوابط و ماهیت اصولگرایی را قبول داشته باشد می تواند در این اتحاد حضور یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/476.jpg روند,وحدت,اصولگرایان,روز,به,روز,بهتر,می,شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حسین فدایی درباره آفت های جریان اصولگرایی،به باشگاه خبرنگاران،گفت:دنیا طلبی،قدرت طلبی،هوای نفس و بحران اخلاقی از جمله آفت های جریان اصولگرایی است و عدم تحلیل سیاسی، شجاعت نداشتن و عدم توجه به عدالت و فساد ستیزی در این راستا، دیگر آفت های این جریان را تشکیل می دهد.
دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی، روند وحدت اصولگرایان را روز به روز بهتر دانست وافزود:ساز و کار 8+7 در اهداف ،سیاست ها، برنامه ها و مفاهیم موفقیت آمیز بوده و در اصول تمام گروه های اصولگرا به تفاهم رسیدند لذا از این به بعد بر روی مصداق ها تمرکز خواهیم کرد.
وی با اشاره به اینکه انشاالله جبهه پایداری نیز به جمع وحدت اصولگرایان در 8+7 خواهد پیوست اظهار داشت: درب جبهه متحد اصولگرایی به روی هیچ گروهی از اصولگرایان بسته نیست و هر کس که ضوابط و ماهیت اصولگرایی را قبول داشته باشد می تواند در این اتحاد حضور یابد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet