هدر موبایل
1390/07/30 12:03:50
سرویس بین الملل
یکصد و بیست پنجمین کنفرانس بین‌المجالس در سوئیس/33

علیخانی: پارلمان ایران در سوئیس اقدامات آمریکا را بخوبی خنثی کرد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: به دلیل اهمیت رابطه با ایران اکثریت کشورهای شرکت کننده در اجلاس بین المجالس خوستار دیدار با رئیس مجلس بودند.
علیخانی: پارلمان ایران در سوئیس اقدامات آمریکا را بخوبی خنثی کرد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: به دلیل اهمیت رابطه با ایران اکثریت کشورهای شرکت کننده در اجلاس بین المجالس خوستار دیدار با رئیس مجلس بودند. https://cdn.icana.ir/d/019/1001.jpg علیخانی:,پارلمان,ایران,در,,سوئیس,اقدامات,آمریکا,را,بخوبی,خنثی,کرد Icana

قدرت‌الله علیخانی در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به حضور پررنگ هیئت ایرانی در اجلاس مجمع بین المجاس جهانی، تصریح کرد: آمریکا با تبلیغات گسترده‌ای که انجام می‌دهد در پی ایجاد ایران هراسی در جهان است و در همین راستا فعالیت‌های بسیاری را انجام می‌دهد.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حضور نمایندگان مجلس به همراه رئیس مجلس باعث توجه هیئت‌های پارلمانی شرکت کننده و خنثی سازی اقدامات آمریکا شد.

وی تاکید کرد: در عین حال ملاقات‌ها متعدد و دوجانبه‌ای که رئیس مجلس انجام می‌داد موضع‌گیری‌های ایران را درباره حوادث مهم منطقه‌ای و جهانی روشن می‌کرد و بسیاری از روسای پارلمان‌ها به دلیل اهمیت رابطه با ایران خوستار دیدار با رئیس مجلس بودند.

علیخانی گفت: در این دیدار‌های دوجانبه تحولات اخیر منطقه و شمال آفریقا در مصر، لیبی و بحرین و سایر کشورها مورد توجه قرار گرفت که آنها نیز بر موضع ایران نسبت به این تحولات اتفاق نظر داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet