ایام محرم 1398
1390/07/27 13:44:56
سرویس سیاسی
سفر رییس مجلس به آسیای میانه/4

لاریجانی: ایران از استقلال قرقیزستان حمایت می کند

دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی کشورمان در نخستین کنفرانس خبری خود در سفر به قرقیزستان از این کشور به عنوان یک دوست دیرینه برای ایران یاد کرد که این دوستی همواره پایدار خواهد ماند.
لاریجانی: ایران از استقلال قرقیزستان حمایت می کند دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی کشورمان در نخستین کنفرانس خبری خود در سفر به قرقیزستان از این کشور به عنوان یک دوست دیرینه برای ایران یاد کرد که این دوستی همواره پایدار خواهد ماند. https://cdn.icana.ir/d/019/11966.jpg لاریجانی:,ایران,از,استقلال,قرقیزستان,حمایت,می,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت صبح ، امروز چهارشنبه 27 مهرماه علی لاریجانی در کنفرانس خبری خود در پارلمان قرقیزستان با بیان اینکه ایران از آغاز استقلال کشور دوست قرقیزستان در کنار ملت این کشور بوده است تصریح کرد: ایران همواره از استقلال قرقیزستان حمایت می‌کند.

رئیس مجلس شورای اسلامی که برای گفت و گو با رئیس مجلس قرقیزستان و رئیس جمهور این کشور به قرقیزستان سفر کرده است، تاکید کرد: ایران همواره از کشورهایی که پیگیر حقوق ملت‌هایشان هستند حمایت می‌کند.

لاریجانی با بیان اینکه مذاکره‌های امروز وی با رئیس پارلمان قرقیزستان به توسعه روابط این دو کشور منجر می‌شود ادامه داد: ایران و قرقیزستان از ظرفیت‌های مناسبی برای همکاری برخوردار هستند.

لاریجانی افزود: در شرایط که پیشرفت‌های تکنولوژی برای ایران به قرقیزستان منتقل شود اقتصاد این کشور با پرش خوبی روبرو می شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی در کنفرانس خبری خود در پارلمان قرقیزستان با بیان اینکه هیات پارلمانی ایران متشکل از تعدادی از اعضای کمیسیون‌های منطبق تخصصی مجلس هستند، گفت: بازدید این احزاب از حوزه‌های مختلف کشور می تواند به توسعه این کشور کمک کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet