خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/07/30 16:48:16
سرویس اقتصادی

قاضی‌پور:شکایت سایپا واکنشی غیر قانونی است

رئیس هیأت تحقیق و تفحص از سهام شرکت سایپا با غیر قانونی خواندن شکایت شرکت سایپا علیه خودش، گفت: سایپا نسبت به گزارش تحقیق و تفحص و سخنانم در صحن علنی که حق قانونی نمایندگان است، شکایت کرده است.
قاضی‌پور:شکایت سایپا واکنشی غیر قانونی است رئیس هیأت تحقیق و تفحص از سهام شرکت سایپا با غیر قانونی خواندن شکایت شرکت سایپا علیه خودش، گفت: سایپا نسبت به گزارش تحقیق و تفحص و سخنانم در صحن علنی که حق قانونی نمایندگان است، شکایت کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/1258.jpg قاضی‌پور:شکایت,سایپا,واکنشی,غیر,قانونی,است Icana

 نادر قاضی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت شکایت شرکت سایپا علیه خودش را غیرقانونی خواند و تصریح کرد: شکایت شرکت سایپا علیه من به دلیل اظهاراتم در صحن علنی مجلس و نحوه تنظیم گزارش تحقیق و تفحص بوده است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همکاری دستگاه‌های اجرایی با هیأت‌های تحقق و تفحص الزامی است، ادامه داد: در گزارش تدوین شده هیأت تحقیق و تفحص که قرار است هفته آینده در کمیسیون صنایع و معادن قرائت شود، مطالب با رعایت انصاف لحاظ شده است.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس هشتم بر کارشکنی‌هایی که در طول فعالیت هیأت تحقیق و تفحص از سوی عوامل سایپا انجام شد، تاکید کرد و گفت: پاسخگویی وارونه و خلاف قانون به درخواست‌ها و مطالبات هیأت، از جمله این کارشکنی‌ها بوده است.

نادر قاضی‌پور همچنین روز گذشته در نشست خبری خود درباره تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری سهام شرکت سایپا، پرونده سایپا را بسیار سنگین‌تر از اختلاس 3 هزار میلیارد تومانی اخیر خوانده بود و خواستار رسیدگی ویژه مسئولان قضایی به این پرونده شوده بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet