ایام محرم 1398
1390/07/27 17:14:26
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فرهنگی:

سخنان رهبری اعلام مسیری جدید در ساخت سیاسی کشور است

عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص نوسازی نظام اسلامی گفت:این سخنان اعلام مسیر جدیدی در حوزه ساخت سیاسی کشور بود که می تواند برخی مشکلات موجود در کشور را رفع کند.
سخنان رهبری اعلام مسیری جدید در ساخت سیاسی کشور است عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص نوسازی نظام اسلامی گفت:این سخنان اعلام مسیر جدیدی در حوزه ساخت سیاسی کشور بود که می تواند برخی مشکلات موجود در کشور را رفع کند. https://cdn.icana.ir/d/019/2076.jpg سخنان,رهبری,اعلام,مسیری,جدید,در,ساخت,سیاسی,کشور,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمد حسین فرهنگی،با اشاره به سفر مقام معظم رهبری به کرمانشاه و نکات مطرح شده در این سفر به مهر گفت:رهبر معظم انقلاب نه تنها در این سفر بلکه در اکثر صحبت هایشان دیدگاههای کارشناسانه و سطح بالا ارائه می کنند.

وی افزود:همواره در موضوعات داخلی و بین المللی شاهد سخنان راهگشا از سوی مقام معظم رهبری بوده ایم، ایشان ضمن آنکه ولی فقیه هستند همواره به کار کارشناسی اهمیت و نظرات علمی را مد نظر قرار می دهند.
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درخصوص نوسازی نظام اسلامی گفت:این سخنان اعلام مسیر جدیدی درحوزه ساخت سیاسی کشور بودکه می تواند برخی مشکلات موجود در کشور را رفع کند.
فرهنگی خاطرنشان کرد:اینکه طرح نوسازی نظام سیاسی کشور به کجا برسد بستگی به نوع تعاملاتی دارد که صاحبنظران و دستگاههای ذیربط و تصمیم گیری های آتی مشخص خواهند کرد.
وی در ادامه به استقبال بی نظیر مردم کرمانشاه از رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و افزود:مردم دنیا با این استقبال متوجه شدند که ایرانیان حامی نظام و رهبری خود هستند.
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برخلاف جنبش هایی که در کشورهای جهان بر علیه نظام های سیاسی شان شکل گرفته در ایران روند کاملا فرق دارد و مردم با گذشت زمان دلبستگی بیشتری به نظام سیاسی خود پیدا می کنند.
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet