ایام محرم 1398
1390/07/27 18:56:19
سرویس سیاسی
سفر رییس مجلس به آسیای میانه/7

برنامه‌های روز دوم سفر رئیس مجلس به قرقیزستان

رئیس مجلس شورای اسلامی و هیئت همراه که برای دیدار و گفت‌وگو با مقامات سیاسی قرقیزستان در بیشکک حضور دارند، عصر فردا پس از گفت‌وگو با جمعی از ایرانیان مقیم قرقیزستان در سفارت ایران، بیشکک را به مقصد تاجیکشتان ترک می‌کنند.
برنامه‌های روز دوم سفر رئیس مجلس به قرقیزستان رئیس مجلس شورای اسلامی و هیئت همراه که برای دیدار و گفت‌وگو با مقامات سیاسی قرقیزستان در بیشکک حضور دارند، عصر فردا پس از گفت‌وگو با جمعی از ایرانیان مقیم قرقیزستان در سفارت ایران، بیشکک را به مقصد تاجیکشتان ترک می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/11954.jpg برنامه‌های,روز,دوم,سفر,رئیس,مجلس,به,قرقیزستان Icana

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری خانه ملت به قرقیزستان، علی لاریجانی صبح فردا در دومین و آخرین روز حضور خود در بیشکک در محل اقامت خود در پایتخت قرقیزستان با "حاجی‌ جلیل اف" مفتی اعظم قرقیزستان دیدار و گفت‌وگو می‌کند.

بر اساس این گزارش رئیس مجلس شورای اسلامی و هیئت همراه صبح فردا پس از دیدار با مفتی اعظم قرقیزستان با حضور در دانشگاه ملی قرقیزستان، از این دانشگاه بازدید می‌کنند.

حضور در مسجد امام علی (ع) بیشکک و دیدار و گفت‌وگو با جمعی از ایرانیان مقیم قرقیزستان، آخرین برنامه سفر دو روزه رئیس مجلس شورای اسلامی و هیئت همراه به قرقیزستان است.

هیئت پارلمانی ایران عصر فردا - پنج‌شنبه 28 مهر ماه - ساعت 14:30 به وقت محلی (12:00به وقت تهران)  بیشکک را به مقصد دوشنبه پایتخت تاجیکستان ترک می‌کنند.

سفر علی لاریجانی به تاجیکستان در پاسخ به دعوت "شکورجان ظهورف" رئیس پارلمان این کشور صورت می‌گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet