شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/07/27 18:12:24
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سبحانی نیا:

ممکن است لایحه افزایش نمایندگان به مجلس هشتم نرسد

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه لایحه افزایش تعداد نمایندگان عملا در نوبت دستور کار صحن علنی قرار دارد،گفت: با توجه به شرایط خاص این لایحه و اختلاف نظر نمایندگان در خصوص آن، ممکن است لایحه افزایش نمایندگان به مجلس هشتم نرسد.
ممکن است لایحه افزایش نمایندگان به مجلس هشتم نرسد عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه لایحه افزایش تعداد نمایندگان عملا در نوبت دستور کار صحن علنی قرار دارد،گفت: با توجه به شرایط خاص این لایحه و اختلاف نظر نمایندگان در خصوص آن، ممکن است لایحه افزایش نمایندگان به مجلس هشتم نرسد. https://cdn.icana.ir/d/019/7768.jpg ممکن,است,لایحه,افزایش,نمایندگان,به,مجلس,هشتم,نرسد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت الاسلام و المسلمین حسین سبحانی نیا  نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه لایحه افزایش تعداد نمایندگان در نوبت دستور کار صحن علنی قرار دارد،به باشگاه خبرنگاران گفت:بعد از آنکه کمیسیون مربوطه گزارش خود را به هیئت رئیسه ارائه کرد، عده ای از نمایندگان درخواست در اولویت قرار گرفتن بررسی این لایحه را کردند اما با رای گیری انجام شده در جلسه سه شنبه 19 مهر اولویت بررسی آن در صحن علنی رای نیاورد.

وی با بیان اینکه برای طرح لایحه فوق در صحن علنی باید به ردیف مذکور برسیم، افزود: طرح لایحه افزایش تعداد نمایندگان در صحن علنی احتمالا بعد از تعطیلات عید سعید قربان بررسی خواهد شد.

عضوهیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه احتمال دارد لایحه فوق به قدری بحث داشته باشد و مورد اختلاف نمایندگان قرار گیرد که به مجلس هشتم نرسد،اظهار داشت:با توجه به فرصت دوماهه برای آغاز ثبت نام از داوطلبان نمایندگی مجلس و گرفتار شدن مجلس در محدودیت خاص انتخابات، امکان دارد ادامه بررسی این لایحه به مجلس نهم کشیده شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet