ایام محرم 1398
1390/07/27 18:21:51
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ثروتی خبرداد:

برگزاری اولین جلسه تحقیق و تفحص از سهام عدالت

نماینده بیرجند از برگزاری اولین جلسه هیات رییسه تحقیق و تفحص از سهام عدالت خبر داد.
برگزاری اولین جلسه تحقیق و تفحص از سهام عدالت نماینده بیرجند از برگزاری اولین جلسه هیات رییسه تحقیق و تفحص از سهام عدالت خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/3941.jpg برگزاری,اولین,جلسه,تحقیق,و,تفحص,از,سهام,عدالت Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ موسی الرضا ثروتی با اعلام این خبربه ایلنا،خاطر نشان کرد: در اولین جلسه این هیات قرار شد که با دیوان محاسبات و مرکز پژوهش‌های مجلس در این خصوص مکاتبه شود تا اگر اطلاعاتی دارند در اختیار ما قرار دهند.

نایب رییس هیات تحقیق و تفحص از سهام عدالت،ادامه داد:علاوه بر این مقرر شد که به اطلاع نمایندگان برسانیم تا آن‌ها نیز هرگونه اطلاعاتی دارند به ما گزارش دهند تا جمع بندی کنیم و گزارش به مجلس دهیم.

وی افزود:از آنجایی که بحث سهام عدالت بسیار مهم است،ما سعی می‌کنیم تا در اسرع وقت گزارش را تهیه و ارائه کنیم.اگر کار‌ها به سرعت پیش رود تا یک یا دو ماه آینده گزارش را آماده می‌کنیم، آنچه مهم است اینکه اعضای این هیات پشتکار خوبی برای ارائه گزارش و روشن کردن واقعیت دارند.

پیش‌تر محسن نریمان نماینده بابل به عنوان رییس کمیته تحقیق و تفحص از سهام عدالت و ثروتی و انصاری نیز نواب رییس و هادی قوامی نماینده اسفراین هم به عنوان دبیر در تحقیق و تفحص از سهام عدالت انتخاب شده بودند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet