ایام محرم 1398
1390/07/27 18:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قادری تاکید کرد:

نباید در استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی شتابزده عمل کرد

عضو کمیسیون بودجه و محاسبات مجلس گفت:ارایه طرح استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی پیش از قرائت گزارش کمیسیون اصل ۹۰ ، شتابزدگی است.
نباید در استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی شتابزده عمل کرد عضو کمیسیون بودجه و محاسبات مجلس گفت:ارایه طرح استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی پیش از قرائت گزارش کمیسیون اصل 90 ، شتابزدگی است. https://cdn.icana.ir/d/019/277.jpg نباید,در,استیضاح,وزیر,امور,اقتصادی,و,دارایی,شتابزده,عمل,کرد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ جعفر قادری،با تاکید برضرورت بررسی پرونده اختلاس و فساد مالی از سوی نمایندگان مردم،به ایرنا  گفت:موضوع برسر زمان و نحوه رسیدگی به موارد تخلف است و نباید در این زمینه شتابزده عمل کرد.
وی افزود:بی تردید وزیر اقتصاد باید پاسخگوی اتفاقاتی که در مجموعه تحت مدیریت وی رخ داده باشد ،اما در شرایط فعلی بهتر است منتظر گزارش کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی باشیم .
قادری با اشاره به اینکه کمیسیون اصل 90 مجلس دارای اختیارات وسیعی است و درجایگاهی است که می تواند برعملکرد قوای سه گانه کشور نظارت داشته باشد،گفت:درپرونده اختلاس عواملی بیرون از وزارت اقتصاد نیز نقش داشتند،که در گزارش کمیسیون اصل 90 میزان قصور وزارت اقتصاد و سایر مجموعه های خارج از وزارتخانه نیز مشخص خواهد شد.
نماینده مردم شیراز درمجلس شورای اسلامی مشکل برخی از وزارتخانه های کشور را تبعیت از مجموعه های بیرون از وزارتخانه عنوان کرد.
قادری گفت:اقدام به تخلف به دلیل تبعیت ازسایر نهادهای دولتی قابل پذیرش نیست و وزیران باید پاسخگوی عملکرد خود باشند.
گفتنی است که 22 نفر از نمایندگان مجلس روز چهارشنبه ،طرح استیضاح سیدشمس الدین حسینی وزیر امور اقتصادی و دارایی را در 4بند برای طرح در صحن علنی مجلس شورای اسلامی، تقدیم هیئت رئیسه کردند.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet