هدر موبایل
1390/07/28 13:54:28
سرویس سیاسی
سفر رییس مجلس به آسیای میانه/11

دیدار رییس مجلس با مفتی اعظم قرقیزستان

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکلات جهان اسلام متعدد است، گفت: یکی از این مشکلات موضوع فلسطین است که باید برطرف شود
دیدار رییس مجلس با مفتی اعظم قرقیزستان رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکلات جهان اسلام متعدد است، گفت: یکی از این مشکلات موضوع فلسطین است که باید برطرف شود https://cdn.icana.ir/d/019/11941.jpg دیدار,رییس,مجلس,با,مفتی,اعظم,قرقیزستان Icana

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری خانه ملت به قرقیزستان، صبح امروز پنجشنبه 28 مهرماه هیات پارلمانی ایران به ریاست علی لاریجانی با چوباق حاجی‌جلیلف مفتی اعظم قرقیزستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در این دیدار با بیان اینکه موضوع فلسطین بسیار مهم است، افزود: کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین برای برطرف کردن مشکل فلسطین بسیار بااهمیت بود.

علی لاریجانی تصریح کرد: مشکلات دنیای اسلام متعدد است و نمونه‌ای از آن موضوع فلسطین است که مردم این کشور چند دهه است که با ظلم مبارزه می‌کنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر تمام مسلمانان مانند مفتی اعظم قرقیزستان فکر کنند و نسبت به دیگر مسلمانان احساس مسئولیت کنند، وضعیت مسلمانان در جهان بهبود خواهد یافت.

همچنین در این دیدار مفتی اعظم قرقیزستان با بیان  اهمیت پرداخت به موضوع فلسطین در دنیای امروز افزود: اگر یک مسلمان نسبت به دیگر مسلمانان احساس مسئولیت نکند، مسلمان نیست.

وی تاکید کرد: مسائل دیگر از جمله سومالی و یمن در دنیای اسلام مطرح شده است که به زودی باید برطرف شود. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet