حلول ماه ربیع الاول
1390/07/28 16:06:00
سرویس صحن
سفر رییس مجلس به آسیای میانه/12

دقایقی پیش لاریجانی وارد دوشنبه شد

هیات پارلمانی ایران به ریاست علی لاریجانی عصر امروز با استقبال رسمی مقامات سیاسی تاجیکستان وارد دوشنبه شد.
دقایقی پیش لاریجانی وارد دوشنبه شد هیات پارلمانی ایران به ریاست علی لاریجانی عصر امروز با استقبال رسمی مقامات سیاسی تاجیکستان وارد دوشنبه شد. https://cdn.icana.ir/d/019/8368.jpg دقایقی,پیش,لاریجانی,وارد,دوشنبه,شد Icana

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری خانه ملت به تاجیکستان، علی لاریجانی و هیات پارلمانی همراه عصر امروز ساعت 14:10 به وقت تهران و (ساعت 15:40 به وقت محلی) با استقبال رسمی مقامات سیاسی تاجیکستان وارد دوشنبه شد.

علی لاریجانی پس آنکه وارد فرودگاه دوشنبه شد، در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در سفر دو روزه خود به دوشنبه با مقامات سیاسی تاجیکستان درباره مسائل مهم منطقه گفت‌وگو خواهم کرد، تاکید کرد: ایران و تاجیکستان از روابط فرهنگی عمیقی با هم برخوردار هستند و در این زمینه نیز با مقامات سیاسی این کشور گفت‌وگو می‌کنم.

علی لاریجانی در سفر دو روزه خود به تاجیکستان با شکور جان‌ظهورف رئیس مجلس نمایندگان، امامعلی رحمان رئیس جمهوری و محمدسعید عبدالله‌اوف رئیس مجلس ملی تاجیکستان دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد.

بازدید از دانشگاه ملی تاجیکستان، دیدار و گفت‌وگو با همراه‌خان ظریفی وزیر امور خارجه تاجیکستان،‌ بازدید از آکادمی علوم تاجیکستان و دیدار با ایرانیان مقیم این کشور از برنامه‌های دیگر رئیس مجلس شورای اسلامی در سفر دو روزه به تاجیکستان است.

عباس‌علی نورا، محمد سقایی، عبدالرضا ترابی، امین شعبانی و علی‌اصغر یوسف‌نژاد رئیس مجلس را در سفر دو روزه به تاجیکستان همراهی می‌کنند.

براساس این گزارش رئیس مجلس شورای اسلامی و هیات همراه جمعه شب دوشنبه را به مقصد تهران ترک خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet