ایام محرم 1398
1390/07/30 09:38:36
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ناطق نوری:

با تغییر ساختار سیاسی کشور،دو گانه تصمیم گرفتن از بین می رود

عضو هیات رئیسه مجلس معتقد است؛شکل گیری نظام سیاسی کشوربر مبنای پارلمان موجب می شود که همه تصمیات زیر نظر مجلس باشد تا مردم هم بدانند که چه کسی را انتخاب کنند.
با تغییر ساختار سیاسی کشور،دو گانه تصمیم گرفتن از بین می رود عضو هیات رئیسه مجلس معتقد است؛شکل گیری نظام سیاسی کشوربر مبنای پارلمان موجب می شود که همه تصمیات زیر نظر مجلس باشد تا مردم هم بدانند که چه کسی را انتخاب کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/570.jpg با,تغییر,ساختار,سیاسی,کشور،دو,گانه,تصمیم,گرفتن,از,بین,می,رود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛احمد ناطق نوری درخصوص اظهارات اخیر رهبر معظم انقلاب درباره امکان تغییر ساختارسیاسی کشور،به خبرآنلاین گفت:ایشان با صحبت های خود باب بحث در این موضوع را باز کردند و من هم فکر می کنم این تغییر کار خوبی هم است که موجب می شود، کشور نظام می گیرد و همه چیز پارلمانی باشد.

وی ادامه داد:شکل گیری نظام سیاسی کشوربر مبنای پارلمان  موجب می شود که همه تصمیات زیر نظر مجلس باشد تا هم مردم بدانند که چه کسی را انتخاب کنند .ضمن اینکه دو گانه تصمیم گرفتن از بین می رود وآن وقت مجلس است که وزیر الوزرا را انتخاب می کند.

ناطق نوری درپاسخ به اینکه فکر می کنید آینده دوری که رهبر انقلاب بدان اشاره کرده اند چه زمانی خواهد بود؟، گفت:این آینده دور بستگی به این دارد که مجلس آینده ما چه میزان رشد کند. باید در یک پروسه زمانی این بحث در مجامع دانشگاهی مورد بحث قرار بگیرد تا در نهایت در بازنگری قانون اساسی بتوان با یک دید همه جانبه و با الگو گیری از تجربه های موفق، نظام های پارلمانی خود را پایه ریزی کنیم.
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet