ایام محرم 1398
1390/07/30 09:52:16
سرویس بین الملل
فرهاد بشری: لیبی پایان قیامهای علیه دیکتاتوری،نخواهد بود

بی اعتنایی به ارزش های مردم، پایانی جز سقوط نخواهد داشت

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه سقوط قذافی برای همه حاکمان منطقه این پیام را دارد که باید به رای ، نظر و اعتقاد مردم احترام گذاشت ، گفت: لیبی پایان کشورهایی که علیه دیکتاتوری برمی خیزد نخواهد بود.
بی اعتنایی به ارزش های مردم، پایانی جز سقوط نخواهد داشت عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه سقوط قذافی برای همه حاکمان منطقه این پیام را دارد که باید به رای ، نظر و اعتقاد مردم احترام گذاشت ، گفت: لیبی پایان کشورهایی که علیه دیکتاتوری برمی خیزد نخواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/3226.jpg بی,اعتنایی,به,ارزش,های,مردم،,پایانی,جز,سقوط,نخواهد,داشت Icana

فرهاد بشیری درگفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، دررابطه با سقوط معمر قذافی گفت: اراده و قدرت مردم توانست حاکمیت 42 ساله قذافی را سرنگون کند.

نماینده مردم پاکدشت درمجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه مقاومت بی مورد قذافی نتوانست، تصمیم مردم برای تغییردر سرنوشت خود را تغییر دهد، افزود: سقوط قذافی برای همه حاکمان منطقه این پیام را دارد که باید به رای ، نظر و اعتقاد مردم احترام گذاشت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ادامه داد: سقوط خفت بار دیکتاتور لیبی باید عبرتی شود و همه بدانند اگربه ارزش های مردم خود بی احترامی و بی اعتنایی کنند عاقبتی جز نابودی نخواهند داشت.

وی با بیان اینکه بیداری اسلامی طبق پیش بینی مقام معظم رهبری روزبه روز گسترش پیدا می کند، اضافه کرد: لیبی پایان کشورهایی که علیه دیکتاتوری برمی خیزد نخواهد بود.

شبکه های خبری، روزپنج شنبه  در خبری اعلام کرد که «معمر قذافی»، رهبر سابق لیبی در شهر «سرت» کشته شد.

یورونیوز نیز گزارش داده بود که معمر قذافی، هنگامی که در قالب کاروانی متشکل از چهار خودروی در حال فرار به سوی غرب لیبی بود، توسط هواپیماهای ناتو آماج گلوله قرار گرفت؛ با این حال، «الجزیره» گزارش داده است که قذافی، در هنگام کشته شدن، درون سوراخی پنهان شده بود.

خبرگزاری‌های دیگر همچون «رویترز» نیز به نقل از مقامات شورای انقلابی لیبی، این خبر را تأیید کرده‌اند.

این گزارش می‌افزاید، معمر قدافی پس از مجروح شدن از ناحیه هر دو پا، کشته شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet