حلول ماه ربیع الاول
1390/07/30 09:53:35
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کرمی راد:

موضع‌گیری‌های قاطع رهبری،توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس،درباره برکات حضور مقام معظم رهبری در استان کرمانشاه،گفت:برکات این حضور شامل حال تمامی مردم جهان اسلام است چرا که موضع‌گیری‌های قاطع ایشان، توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند.
موضع‌گیری‌های قاطع رهبری،توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند نماینده مردم کرمانشاه در مجلس،درباره برکات حضور مقام معظم رهبری در استان کرمانشاه،گفت:برکات این حضور شامل حال تمامی مردم جهان اسلام است چرا که موضع‌گیری‌های قاطع ایشان، توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/242.jpg موضع‌گیری‌های,قاطع,رهبری،توطئه‌های,دشمنان,را,خنثی,می‌کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمد کرمی‌راد،درباره برکات سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه گفت:خدا را سپاسگزاریم که میزبان وجود با برکت و پر از فیض و معنویات مقام معظم رهبری در طی 9 روز گذشته بودیم، چرا که برکات این حضور شامل حال مردم استان و هم‌چنین تمامی مردم ایران و جهان اسلام است.

وی به ایسنا افزود:برای جهان اسلام از این جهت که موضع‌گیری‌های قاطع و محکم ایشان در طی سخنرانی، خنثی کردن توطئه‌های دشمنان را در پی دارد، به خصوص سناریوی آمریکایی‌ها که هر روز به شکلی بازیگردانی می‌کنند. تشکیل جلسات دولت و جلسه مشترک با حضور رهبری و نمایندگان مجلس و مسئولان نیز برکات زیادی برای مردم استان داشت.

نماینده مردم کرمانشاه درمجلس؛درباره موارد مثبت حضور رهبری در این استان، بیان کرد: حدود پنج هزار و 780 میلیارد تومان بودجه برای استان کرمانشاه تخصیص داده شد و هم‌چنین 16 میلیارد تومان از سوی دفتر مقام معظم رهبری اختصاص یافت.

وی ادامه داد:ازجمله مصوبات سفر معظم له می‌توان به ساخت دانشگاه بین‌المللی در استان، تولید 28 هزار دستگاه خودرو سمند، ارتباط با بخش‌های صنعتی عراق و تکمیل طرح‌های صنعتی استان تا 100 میلیارد تومان، اختصاص 170 میلیارد برای محرومیت زدایی، احداث هفت مرکز فنی- آموزشی، تخصیص 117 میلیارد برای راه‌سازی و هم‌چنین 146 میلیارد تومان برای کمک به اجرای مسائل فرهنگی و دانشگاهی، و تامین اعتبار برای آزادی زندانیان اشاره کرد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در ادامه با اشاره به برخی بیانات مقام معظم رهبری، خاطرنشان کرد: استان کرمانشاه از لحاظ موقعیت جغرافیایی اهمیت ویژه‌ای دارد و عقب بودن استان از متوسط در اغلب شاخص‌ها توجه و رسیدگی خاصی را می‌طلبد؛ بنابراین تاکید رهبری بر پیگیری مسائل و مشکلات این استان است که در این رابطه خطاب به دولت فرمودند، وارد میدان کار شدن، یک مرحله است و اگر با انگیزه وارد کار شویم، می‌توان به نتیجه دلخواه رسید.

کرمی‌راد درباره وظیفه مسئولان و دستگاه‌های اجرایی برای تحقق فرمایشات رهبری، تصریح کرد: مقام معظم رهبری در این باره فرمودند که شما اگر قول می‌دهید که این کارها انجام شود، ما هم دعاتان می‌کنیم.

ایشان گفتند که با یک یا دو جلسه کار و اشتغال، مشکلات حل نمی‌شود و همه نمایندگان، استاندار و مسئولین اجرایی کشور را موظف به پیگیری و رسیدگی جدی به مشکلات و مسائل کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet