ایام محرم 1398
1390/07/30 13:56:00
سرویس اجتماعی
در کمیسیون آموزش و تحقیقات صورت می‌گیرد؛

بررسی وضعیت مراکز پیش‌دبستانی در مجلس

وزیر علوم و وزیر آموزش و پرورش برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان این هفته به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خواهند آمد و در عین حال کارگروه آموزش و تحقیقات نیز به بررسی وضعیت مراکز پیش‌دبستانی خواهد پرداخت.
بررسی وضعیت مراکز پیش‌دبستانی در مجلس وزیر علوم و وزیر آموزش و پرورش برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان این هفته به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خواهند آمد و در عین حال کارگروه آموزش و تحقیقات نیز به بررسی وضعیت مراکز پیش‌دبستانی خواهد پرداخت. https://cdn.icana.ir/d/019/10577.jpg بررسی,وضعیت,مراکز,پیش‌دبستانی,در,مجلس Icana

 به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، روز یکشنبه 1 آبان ماه- حمیدرضا حاجی بابایی وزیر آموزش پرورش برای پاسخگویی به سوالات امیرطاهرخانی نماینده تاکستان، علی عزتی نماینده دهلران و سیداحمدرضا دستغیب(سیدفخرالدین) نماینده شیراز به کمیسیون آموزش و تحقیقات خواهد آمد.

در همان روز گزارش عملکرد سازمان فنی و حرفه‌ای توسط ریاست این سازمان و گزارش عملکرد دانشگاه جامعه علمی و کاربردی توسط ریاست این داشنگاه قرائت خواهد شد.

همچنین در جلسه روز دوشنبه 2 آبان ماه برنامه وزارت آموزش و پرورش با حضور اعضای کمیسیون آموزش در محل این وزارتخانه بررسی خواهد شد.

در جلسه روز سه‌شنبه 3 آبان ماه- از کامران دانشجو وزیر علوم و تحقیقات و فناآوری برای پاسخگویی به سوالات مهدی عیسی‌زاده نماینده میاندوآب، محمدرضا حسین‌نژاد نماینده شیروان، صمدا فدایی نماینده ستقر و محمد دهقانی نماینده چناران و طرقبه حضور دعوت به عمل آمده است.

در همین جلسه کارگروه آموزش و تحقیقات  کمیسیون نیز به بررسی وضعیت مراکز پیش‌دبستانی خواهد پرداخت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet