هدر موبایل
1390/07/30 14:08:51
سرویس فرهنگی
این هفته صورت می‌گیرد:

بررسی طرح شناسه‌دار کردن اشیا عتیقه در کمیسیون فرهنگی

کمیسیون فرهنگی مجلس این هفته در کارگروه فرهنگ ،هنر و گردشگری به بحث و بررسی در مورد یک فوریت طرح شناسه‌دارکردن اشیا عتیقه می‌پردازد.
بررسی طرح شناسه‌دار کردن اشیا عتیقه در کمیسیون فرهنگی کمیسیون فرهنگی مجلس این هفته در کارگروه فرهنگ ،هنر و گردشگری به بحث و بررسی در مورد یک فوریت طرح شناسه‌دارکردن اشیا عتیقه می‌پردازد. https://cdn.icana.ir/d/019/966.jpg بررسی,طرح,شناسه‌دار,کردن,اشیا,عتیقه,در,کمیسیون,فرهنگی Icana

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در روز یک شنبه – یک آبان- بعد از بحث و بررسی پیرامون اخبار روز فرهنگی کشور به ادامه بررسی طرح جامع رسانه‌ها می‌پردازد.

همچنین  در روز سه شنبه-3 آبان- رییس دیوان محاسبات کشور در کمیسیون حاضر خواهد شد و به استماع گزارش عملکرد سال 1389و سه ماهه اول سال 1390 دستگاه های اجرائی خواهد پرداخت.

کارگروه زنان ،خانواده، تربیت بدنی و جوانان در روز یک شنبه-یک آبان- به بحث و بررسی پیرامون نظام جامع باشگاه داری در کشور می‌پردازند.

کارگروه فرهنگ ،هنر و گردشگری در روز سه شنبه-3آبان- به ادامه بحث و بررسی پیرامون طرح یک فوریتی شناسه دار کردن اشیا عتیقه خواهد پرداخت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet