خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/07/30 10:43:57
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قادری:

وزارت اقتصاد به مسئولیت خود عمل نکرده است

سخنگوی کمیسیون ویژه جهاد اقتصادی مجلس با بیان اینکه مخالف اقدام نمایندگان برای استیضاح وزیر اقتصاد نیستم،گفت:برخی وزارتخانه ها عنان اختیاراتشان را به دست دیگران داده اند و حسینی هم کنترلی بر وزارت اقتصاد ندارد.
وزارت اقتصاد به مسئولیت خود عمل نکرده است سخنگوی کمیسیون ویژه جهاد اقتصادی مجلس با بیان اینکه مخالف اقدام نمایندگان برای استیضاح وزیر اقتصاد نیستم،گفت:برخی وزارتخانه ها عنان اختیاراتشان را به دست دیگران داده اند و حسینی هم کنترلی بر وزارت اقتصاد ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/277.jpg وزارت,اقتصاد,به,مسئولیت,خود,عمل,نکرده,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ جعفر قادری،درباره انتشارموضع وی مبنی بر شتابزدگی نمایندگان در استیضاح وزیر اقتصاد اظهارداشت:من به هیچ عنوان نگفته ام که این اقدام نمایندگان شتابزده است.

وی ادامه داد:مخالف استیضاح وزیر اقتصاد نیستم.از من سئوال شد چرا طرح استیضاح را امضاء نکرده ام که من هم دلایل خودم را گفتم،از جمله اینکه گفتم حال که تاکنون صبر کرده ایم،منتظر گزارش کمیسیون اصل نود درباره اختلاس سه هزار میلیارد تومانی می مانم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به مهر تصریح کرد:من معتقدم وزارت اقتصاد به مسئولیت خود عمل نکرده است و کنترل های لازم را نداشته است.

نماینده شیراز گفت:برخی از وزارتخانه ها عنان اختیاراتشان را به دست دیگران می دهند و این باعث شده که نتوانند مسائل مجموعه خود را کنترل کنند.اگر وزیر، افراد زیر مجموعه خود را انتخاب نکند قطعا چنین اتفاقاتی که امروز در وزارت اقتصاد شاهد هستیم، رخ می دهد.

سخنگوی کمیسیون ویژه جهاد اقتصادی خاطرنشان کرد: آقای حسینی کنترلی بر وزارتخانه ندارد و دیگران هستند که برای وزیر اقتصاد تعیین تکلیف می کنند، طبیعی است که مدیری که از بیرون گذاشته می شود پاسخگوی وزیر نیست .

وی با بیان اینکه به اقدامات انجام گرفته در وزارت اقتصاد اشکالات جدی وارد است، تاکید کرد: مخالف استیضاح وزیر و تلاش نمایندگان برای انجام آن نیستم، اینکه رسانه وابسته به دولت مطالب بیان شده از سوی نمایندگان را وارونه منتشر می کند، دور از انتظار نیست زیرا ماموریت دارند که فضا را تغییر دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet