ایام محرم 1398
1390/07/30 13:59:25
سرویس اقتصادی

گزارش عملکرد مالی سال 89 مجلس در کمیسیون برنامه و بودجه

اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در نشست هفته جاری خود به جمع‌بندی و اتخاذ تصمیم درباره گزارش دیوان محاسبات پیرامون عملکرد مالی سال ۱۳۸۹ مجلس می‌پردازند.
گزارش عملکرد مالی سال 89 مجلس در کمیسیون برنامه و بودجه اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در نشست هفته جاری خود به جمع‌بندی و اتخاذ تصمیم درباره گزارش دیوان محاسبات پیرامون عملکرد مالی سال 1389 مجلس می‌پردازند. https://cdn.icana.ir/d/019/10726.jpg گزارش,عملکرد,مالی,سال,89,مجلس,در,کمیسیون,برنامه,و,بودجه Icana

 به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در نشست روز یکشنبه (اول آبان) کمیسیون برنامه و بودجه در ابتدا تبادل اطلاعات و اخبار صورت می‌گیرد و پس از جمع‌بندی و اتخاذ تصمیم درباره عملکرد مالی سال 1389 مجلس به جمع‌بندی نهایی طرح انتقال آب به دریاچه ارومیه پرداخته می‌شود.

همچنین در این نشست طرح اصلاح ماده 48 قانون مالیات بر ارزش افزوده جمع‌بندی شده و سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) جهت ارائه گزارش اقدام‌ها و عملکرد بودجه این نهاد به کمیسیون می‌آید.

براساس این گزارش در نشست روز سه‌شنبه (3 آبان) کمیسیون نیز پس از تبادل اطلاعات و اخبار، ادامه رسیدگی به تقاضای عده‌ای از نمایندگان مجلس جهت اعمال ماده 233 آیین‌نامه داخلی نسبت به عدم اجرای جزء (ب) بند (1 ) و تبصره‌های بند (2 ) قانون بودجه سال 1390 در دستور کار اعضا قرار می‌گیرد.

همچنین در این نشست طرح یک فوریتی برقراری فوق‌العاده جذب کارکنان غیر هیأت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات درمانی حوزه ستادی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و طرح الحاق یک تبصره به قانون حالت اشتغال مستخدمین شهید، جانباز  از کار افتاده و مفقودالاثر انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و اصلاحیه بعدی آن رسیدگی می‌شود.

براساس این گزارش اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از روز چهارشنبه (4 آبان) تا جمعه (6 آبان) به منظور بازدید از طرح‌های عمرانی و شرکت در همایش سراسری مدیران دیوان محاسبات کشور به استان گیلان سفر می‌کنند.

همچنین کارگروه کمیسیون برنامه و بودجه در نشست روز یکشنبه (اول آبان) هیأت تحقیق و تفحص از واگذاری سهام عدالت و بحث و تبادل‌نظر پیرامون خط‌مشی و برنامه‌های کاری هیأت را در دستور کار دارد و در نشست روز دوشنبه (2 آبان) کارگروه کاری بررسی عملکرد دولت در اجرای جزء (ب) بند (1 ) و تبصره‌های بند (2 ) قانون بودجه سال 1390 تشکیل جلسه می‌دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet