هدر موبایل
1390/07/30 11:13:22
سرویس دیگر رسانه‌ها_
زمانی:

امیدوارم کرمانشاه هرچه زودتر طمع اجرا شدن مصوبات را بچشد

عضو مجمع نمایندگان کرمانشاه در مجلس گفت:سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه غیر از آثار و برکات معنوی، آثار مادی فراوانی داشته است.
امیدوارم کرمانشاه هرچه زودتر طمع اجرا شدن مصوبات را بچشد عضو مجمع نمایندگان کرمانشاه در مجلس گفت:سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه غیر از آثار و برکات معنوی، آثار مادی فراوانی داشته است. https://cdn.icana.ir/d/019/296.jpg امیدوارم,کرمانشاه,هرچه,زودتر,طمع,اجرا,شدن,مصوبات,را,بچشد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سیدجواد زمانی،با بیان این‌که حضور مقام معظم رهبری در استان کرمانشاه شور و شوق وصف‌ناپذیری در مردم این استان به وجود آورد،‌ گفت:این سفر درعین داشتن برکات معنوی، برکاتی از لحاظ عمران و زیرساخت بر اساس جلسه‌ای که هیات دولت در بحث پیگیری کمبودهای استان داشت اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد.

وی افزود:مقام معظم رهبری در بررسی‌هایی که خودشان داشتند به این نتیجه رسیده بودند که مجموع شاخص‌های استان کرمانشاه از متوسط کشوری پایین‌تر است و با توجه به این‌که در زمان جنگ تحمیلی از این استان به عنوان پادگان نظامی و خط مقدم استفاده می‌شده برای ایجاد زیرساخت‌های جدید دستوراتی صادر کردند.

نماینده مردم کنگاور و صحنه درمجلس به ایسنا خاطرنشان کرد:دراین راستا کارگروهی از وزرا برای دنبال کردن سریع مصوبات تشکیل شد و قرار شد تا هر هفته هم یک کارگروه اشتغال برای استان تشکیل شود.

وی با اشاره به وجود نرخ بیکاری بالا در استان کرمانشاه اظهار کرد: مقام معظم رهبری در این راستا بر اجرای سریع مصوبات دور اول و دوم و این سفر تاکیدات ویژه داشتند.

زمانی با بیان این‌که قطعا سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه با توجه به تذکراتی که ایشان داشتند در آینده نزدیک باعث جبران کمبودها خواهد شد، افزود: اگر دستورات ایشان اجرایی شود مسئولیت دستگاه‌ها دوچندان خواهد شد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت:امیدواریم هرچه سریع‌تر این مصوبات پیگیری شود تا مردم استان کرمانشاه هر چه زودتر طمع شیرین اجرا شدن مصوبات را بچشند و مسئولین هم همه‌ی همت خود را به کار برند تا سریع‌تر چنین اتفاقی بیفتد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet