هدر اصلی
1390/07/30 11:38:04
سرویس فرهنگی

بازدید حداد عادل از کتابخانه مجلس

رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از موزه صنعت چاپ کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی٬ از نگارخانه‌ آن نیز دیدن کردند.
بازدید حداد عادل از کتابخانه مجلس رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از موزه صنعت چاپ کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی٬ از نگارخانه‌ آن نیز دیدن کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/3335.jpg بازدید,حداد,عادل,از,کتابخانه,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کتابخانه، موزه ومرکزاسناد مجلس،غلامعلی حداد عادل٬ رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به همراه رسول جعفریان٬ رییس کتابخانه از موزه صنعت چاپ و نگارخانه‌ کتابخانه نیز دیدن کرد.

جعفریان ضمن توضیحاتی در مورد ایده و هدف تشکیل موزه صنعت چاپ و لزوم توجه به آن٬ به بیان کمبود شدید فضا برای نمایش دستگاه‌های چاپ و لوازم و ادوات مربوط به این صنعت پرداخت وخواستار کمک و همراهی دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی مسئول در این بخش شد.

همچنین در ادامه بازدید٬ حداد عادل از نمایشگاه خوشنویسی استاد مجتبی سبزه در نگارخانه‌ دیدن کرد.

در نگارخانه‌ کتابخانه مجلس شورای اسلامی٬ نمایشگاهی شامل 30 نمونه آثار خوشنویسی استاد مجتبی سبزه برپاست.

پیش از این٬محمد نهاوندیان٬ رئیس اتاق بازرگانی٬ از بخش های مختلف کتابخانه مجلس و مجموعه های آن به ویژه موزه صنعت چاپ و نگارخانه‌ مجلس شورای اسلامی بازدید به عمل آورد و اخیراً نیز فعالیت های مشترک فرهنگی و پژوهشی بین کتابخانه مجلس و اتاق بازرگانی در خصوص تاریخ اقتصادی ایران گسترش یافته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet