حلول ماه ربیع الاول
1390/07/30 12:00:11
سرویس بین الملل
طاهری: ملت لیبی اجازه موج سواری استکبار بر انقلاب شان را ندهند

کشورهای مستقل منطقه از انقلاب لیبی حمایت کنند

سخنگوی فراکسیون بیداری اسلامی سقوط قذافی را پایان سرنوشت همه کسانی دانست که به شیوه قرون وسطایی بر مردم حکومت می کنند و گفت: ملت لیبی اجازه موج سواری استکبار بر انقلاب اشان را ندهند.
کشورهای مستقل منطقه از انقلاب لیبی حمایت کنند سخنگوی فراکسیون بیداری اسلامی سقوط قذافی را پایان سرنوشت همه کسانی دانست که به شیوه قرون وسطایی بر مردم حکومت می کنند و گفت: ملت لیبی اجازه موج سواری استکبار بر انقلاب اشان را ندهند. https://cdn.icana.ir/d/019/11220.jpg کشورهای,مستقل,منطقه,از,انقلاب,لیبی,حمایت,کنند Icana

سید علی طاهری در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، به سقوط دیکتاتور لیبی اشاره کرد و گفت: این پایان سرنوشت همه کسانی است که به شیوه قرون وسطایی بر مردم حکومت می کنند.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مقاومت قذافی  وحمایت های ضمنی ناتو از لیبی  در مقابل اراده مردم دوام نیاورد، اضافه کرد: تصمیم و اراده هر جمعی می تواند هر دیکتاتوری را از صحنه خارج کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اعلام اینکه هوشیاری ملت لیبی پس ازسقوط قذافی بسیارمهم است، گفت: ملت لیبی نباید اجازه دهد که استکبار جهانی روی انقلاب آنها موج سواری کنند.

سخنگوی فراکسیون بیداری اسلامی حمایت کشورهای مستقل منطقه از انقلاب لیبی را ضروری دانست و یادآور شد: برای ادامه نهضت بیداری اسلامی در منطقه ، ملت های انقلابی و ملت لیبی باید مراقب تغییر مواضع کشورهای دشمن باشند  و به لبخند های ظاهری استکبار توجهی نکنند.

شبکه های خبری، روزپنج شنبه در خبری اعلام کرد که «معمر قذافی»، رهبر سابق لیبی در شهر «سرت» کشته شد.

یورونیوز نیز گزارش داده بود که معمر قذافی، هنگامی که در قالب کاروانی متشکل از چهار خودروی در حال فرار به سوی غرب لیبی بود، توسط هواپیماهای ناتو آماج گلوله قرار گرفت؛ با این حال، «الجزیره» گزارش داده است که قذافی، در هنگام کشته شدن، درون سوراخی پنهان شده بود.

خبرگزاری‌های دیگر همچون «رویترز» نیز به نقل از مقامات شورای انقلابی لیبی، این خبر را تأیید کرده‌اند.

این گزارش می‌افزاید، معمر قدافی پس از مجروح شدن از ناحیه هر دو پا، کشته شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet