هدر موبایل
1390/07/30 12:05:01
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سودانی:

تعطیلی کارخانه لوله‌سازی خوزستان به ضرر استان و صنعت کشور خواهد بود

نماینده مردم اهواز در مجلس گفت:مشکلات کارخانه لوله‌سازی خوزستان با بازنشستگی تعدادی از کارگران آن حل نخواهد شد.
تعطیلی کارخانه لوله‌سازی خوزستان به ضرر استان و صنعت کشور خواهد بود نماینده مردم اهواز در مجلس گفت:مشکلات کارخانه لوله‌سازی خوزستان با بازنشستگی تعدادی از کارگران آن حل نخواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/1358.jpg تعطیلی,کارخانه,لوله‌سازی,خوزستان,به,ضرر,استان,و,صنعت,کشور,خواهد,بود Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ناصر سودانی ،اظهار کرد:این شرکت نیازمند فعالیت مجدد و آغاز به تولید محصولات است و باید به دنبال ایجاد فرصت‌های شغلی در آن باشیم.

وی با اشاره به این‌که باید مانع از تعطیلی کارخانه شد،به ایسنا افزود:تعطیلی کارخانه لوله‌سازی خوزستان مطمئنا به ضرر استان و صنعت کشور خواهد بود.

نماینده اهواز از انعقاد تفاهم‌نامه‌ای بین اداره‌کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی، تامین اجتماعی و سازمان صنایع برای حل مشکلات کارخانه لوله‌سازی خوزستان در چهار ماه گذشته خبر داد و عنوان کرد:اگر این تفاهم‌نامه عملیاتی شود با بخشودگی‌های تامین اجتماعی،مشکل بازنشستگی بسیاری از کارگران حل خواهد شد.

سودانی با بیان این‌که رییس جمهور نیز درتلاش است اعتباری تحت عنوان کمک برای حل این موضوع اختصاص دهد، تصریح کرد:مطمئنا رفع مشکل نیمی از کارگران،رسیدگی به مشکلات این کارخانه را ساده‌تر می‌کند.

وی یادآور شد:اگر سازمان تامین اجتماعی خوزستان درچهار سال گذشته به دستورمستقیم وزیروقت رفاه اجتماعی عمل و ما به تفاوت را جبران می‌کرد،این کارگران امروز با مشکل بازنشستگی مواجه نمی‌شدند.

نماینده مردم اهواز درمجلس در مورد پرداخت 2 ماه از حقوق معوقه‌ کارگران لوله‌سازی خوزستان توسط امیرمنصور آریا در اوایل سال جاری بیان کرد:این شخص برای اخذ تسهیلات و امتیازات اقدام به کارکرد تا با فریبکاری بتواند پروژه‌هایی در خارج از استان بگیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet