ایام محرم 1398
1390/07/30 12:13:21
سرویس دیگر رسانه‌ها_
غلامرضا کرمی:

انتخابات مجلس،انتخاباتی مردمی است

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت:عدم حضور اصلاح طلبان در انتخابات،شایعه است و تمامی کسانی که اصل نظام جمهوری اسلامی ایران را قبول دارند،وارد صحنه انتخابات مجلس خواهند شد.
انتخابات مجلس،انتخاباتی مردمی است عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت:عدم حضور اصلاح طلبان در انتخابات،شایعه است و تمامی کسانی که اصل نظام جمهوری اسلامی ایران را قبول دارند،وارد صحنه انتخابات مجلس خواهند شد. https://cdn.icana.ir/d/019/253.jpg انتخابات,مجلس،انتخاباتی,مردمی,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛غلامرضا کرمی نماینده مردم کرمان درمجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات یکی از نمایندگان مجلس،مبنی بر اینکه اصولگرایان تنها برای ورود خود به انتخابات تلاش کرده و دیگر گروه ها را به رسمیت نمی شناسد،به باشگاه خبرنگاران گفت :تمامی جریانات سیاسی در کشور و کسانی که اصل نظام جمهوری اسلامی ایران را قبول دارند، وارد صحنه انتخابات مجلس شورای اسلامی خواهند شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی،با بیان اینکه غیرقابل قبول است که یک جناح سیاسی از حضور در انتخابات کناره گیری کند،اظهار داشت:فراکسیون اصولگرایان و یا جبهه متحد اصولگرایان برای وحدت هرچه بیشتر باید از جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و روحانیت مبارز حمایت کنند و با برنامه ریزی انسجام و وحدت انشاءالله در دور آینده شاهد مجلسی اصولگرا باشیم.

وی با بیان اینکه انتخابات مجلس انتخاباتی مردمی است،خاطرنشان کرد:امروزه انقلاب اسلامی نیازمند وحدت همه احزاب و اقشار مختلف است؛لذا همه تشکل های درون نظام و معتقد به جمهوری اسلامی ایران،وحدت را از خود دور نکنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet