ایام محرم 1398
1390/07/30 16:47:04
سرویس دیگر رسانه‌ها_
موسوی مبارکه:

نمایندگان به تاخیر در اجرای قانون بازنشستگی پیش از موعد معترض هستند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد:دولت اعتباری را برای اجرای قانون بازنشستگی پیش از موعد درنظر نگرفته است و درحال حاضر نمایندگان مجلس شورای اسلامی به علت تاخیر در روند اجرایی قانون معترض هستند.
نمایندگان به تاخیر در اجرای قانون بازنشستگی پیش از موعد معترض هستند عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد:دولت اعتباری را برای اجرای قانون بازنشستگی پیش از موعد درنظر نگرفته است و درحال حاضر نمایندگان مجلس شورای اسلامی به علت تاخیر در روند اجرایی قانون معترض هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/662.jpg نمایندگان,به,تاخیر,در,اجرای,قانون,بازنشستگی,پیش,از,موعد,معترض,هستند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمدموسوی مبارکه،علت تاخیر درروند اجرای قانون بازنشستگی پیش ازموعد را اجرای این قانون از سوی وزارت آموزش و پرورش و خروج نیروهای با تجربه از این وزارتخانه اعلام کرد و افزود:دولت در حال حاضر معتقد است درصورت اجرای این قانون؛نیروی‌های کارآمد از کادر اداری خارج می‌شوند.
وی با بیان اینکه دولت اعتباری را برای اجرای این قانون در نظرنگرفته است،به ایلنا خاطرنشان کرد:درحال حاضر نمایندگان مجلس شورای اسلامی به علت تاخیر در روند اجرایی قانون معترض هستند و دولت باید نسبت به اجرای سریع آن اقدام کند.
این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به سیاست‌های قانون برنامه چهارم توسعه در روند اجرای این قانون یاد آور شد:با توجه به اینکه نمایندگان مجلس تمامی مواد توسعه چهارم را تا تصویب توسعه پنجم تمدید نموده‌اند؛متاسفانه تامین اجتماعی قانون گریزی نموده و از اول سال ۸۹ مانع از اجرای این قانون شده است و جمع کثیری از کارگران را از این قانون محروم کرده است.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet