ایام محرم 1398
1390/07/30 12:59:30
سرویس دیگر رسانه‌ها_
غفوری فرد تاکید کرد:

اصولگرایان از هرچالشی که موجب تفرقه می‌شود،دوری کنند

نماینده تهران درمجلس اظهار داشت:اصولگرایان به وحدت نیاز دارند و دراین راستا باید حرف‌های پیش پا افتاده را فراموش کنند و فقط به وحدت بیندیشند.
اصولگرایان از هرچالشی که موجب تفرقه می‌شود،دوری کنند نماینده تهران درمجلس اظهار داشت:اصولگرایان به وحدت نیاز دارند و دراین راستا باید حرف‌های پیش پا افتاده را فراموش کنند و فقط به وحدت بیندیشند. https://cdn.icana.ir/d/019/7934.jpg اصولگرایان,از,هرچالشی,که,موجب,تفرقه,می‌شود،دوری,کنند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛حسن غفوری فرد تصریح کرد:اینکه اعضای جبهه پایداری می‌گویند به آن‌ها نامه رسمی داده نشده است باید بدانند برای دعوت از نمایندگان سایر جناح‌ها و گروه‌ها نیز نامه کتبی به آن‌ها داده نشده است.
وی به ایلنا ادامه داد:بنابراین اینکه بگویند به ما نامه رسمی نداده‌اند یا چرا به بعضی‌ها دعوت نامه رسمی داده‌اند یک بحث فرعی است و به اعتقاد من چیزی نیست که موجب ایجاد دغدغه شود.

این عضو جامعه مهندسین گفت:الان اصولگرایان به وحدت نیاز دارند و دراین راستا باید حرف‌های پیش پا افتاده را فراموش کنند و فقط به وحدت بیاندیشند.
وی افزود:بعضی مواقع برخی دغدغه‌های کوچک موجب می‌شود که انسان از اهداف بزرگ خودش جا بماند و اکنون اعضای جبهه پایداری باید دغدغه‌های کوچک را فراموش کنند و به هدف که‌‌ همان وحدت است بیاندیشند.
 

غفوری فرد ادامه داد:انتخابات نزدیک است و برخی بحث‌های کوچک بی‌جهت تبدیل به چالش‌های بزرگ می‌شوند. جبهه پایداری هم که از اصولگرا هستند بهتر است بدانند یکی از چهارچوب‌های اصولگرایی حفظ وحدت است.
وی در پایان گفت:اصولگرایان باید ازهرچالشی که موجب تفرقه می‌شود دوری کنند.

 

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet