هدر موبایل
1390/07/30 16:45:36
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ذاکر تاکید کرد:

سونامی نقض حقوق بشر در غرب

عضو کمیسیون قضائی و حقوقی گفت:باید هرچه سریعتر دادگاه ویژه ای برای رسیدگی به پرونده جنایات آمریکا و ناقضان حقوق بشر در غرب تشکیل شود.
سونامی نقض حقوق بشر در غرب عضو کمیسیون قضائی و حقوقی گفت:باید هرچه سریعتر دادگاه ویژه ای برای رسیدگی به پرونده جنایات آمریکا و ناقضان حقوق بشر در غرب تشکیل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/4131.jpg سونامی,نقض,حقوق,بشر,در,غرب Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سید سلمان ذاکر،نماینده مردم ارومیه ،با اشاره به گزارش اخیر گزارشگر ویژه حقوق بشر علیه ایران و مستندات غیر حقوقی و گاها کذب،گفت:اگر بطور صحیح به این گزارش نگاه کنیم، به راحتی متوجه خواهیم شد که همین گزارش خود، تعارض با حقوق بشر است،سیاه جلوه دادن فضای یک جامعه و متشنج کردن افکار عمومی در نظام بین الملل علیه یک کشور، خود نقض حقوق بشر بشمار می رود.

نماینده مردم ارومیه با بیان اینکه قوه قضائیه سعی در تشکیل پرونده ای علیه جنایات آمریکا دارد،افزود: هرچه سریعتر باید این موضوع پیگیری شود تا ما بتوانیم دادگاهی علیه بزرگترین ناقض حقوق بشر؛ آمریکا تشکیل دهیم و مردم جهان را نسبت به جنایات این کشور و نقض حقوق بشر در جهان آگاه سازیم.

عضو کمیسیون قضائی و حقوقی،با اشاره به بحران اقتصادی در آمریکا و حرکت خودجوش مردم به عنوان جنبش وال استریت در این کشور،به باشگاه خبرنگاران گفت:درحال حاضر دولت آمریکا بعد از شکست های متوالی در عراق، افغانستان و انقلاب های آسیای میانه با یک بحران جدی روبرو شده است و دست به هر کاری می زند تا بتواند از این بحران خارج شود.

وی تصریح کرد:آمریکا سعی در منحرف کردن افکار عمومی از بحران های خود و ناکامی های به جا مانده از تجاوزهای این کشور به دیگر کشورهای جهان دارد،ولی هرچه سعی می کند،بیشتر دراین بحران بوجود آمده فرو می رود.

نماینده مردم ارومیه با اشاره به اقدام تروریستی اخیر آمریکا علیه ایران،افزود:آمریکا در حال غرق شدن در دریای جنایات خود است و از این رو سعی دارد،به هر طریق ممکن خود را از این خطر نجات دهد و دست به طرح ریزی سناریوهای بسیار مضحک می زند تا بتواند به هر نحوه که شده از این خطر غرق شدن رهایی یابد، ولی سخت در اشتباه است.

ذاکردرخاتمه با بیان اینکه نقض حقوق بشر در غرب افزایش پیدا کرده و این موضوع تبدیل به یک سونامی شده،گفت:تنها راه مقابله با این سونامی بوجود آمده،تشکیل یک دادگاه علنی علیه ناقضان حقوق بشر است که می توان افکارعمومی جهان را نسبت به تفکرات ضدحقوق بشری کشورهای به اصطلاح طرفدار حقوق بشر آگاه ساخت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet