خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/07/30 16:46:06
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آرین منش:

مجلس نظارتش را بر حوزه فرهنگ بیشتر می‌کند

نماینده مشهد در مجلس،اظهار داشت:وزیر ارشاد برای صحبت پیرامون طرح بحث دغدغه‌های کلی در حوزه فرهنگی این هفته به مجلس می‌آید.
مجلس نظارتش را بر حوزه فرهنگ بیشتر می‌کند نماینده مشهد در مجلس،اظهار داشت:وزیر ارشاد برای صحبت پیرامون طرح بحث دغدغه‌های کلی در حوزه فرهنگی این هفته به مجلس می‌آید. https://cdn.icana.ir/d/019/494.jpg مجلس,نظارتش,را,بر,حوزه,فرهنگ,بیشتر,می‌کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛جوادآرین منش به ایلنا تاکید کرد:بحث طرح دغدغه‌های فرهنگی این هفته با حضور وزیر ارشاد در مجلس مورد بحث و گفت‌و‌گو قرار می‌گیرد.

وی افزود:به نظر می‌رسد که به دلیل دغدغه‌ها و نگرانی‌ها از شرایط فرهنگی در کشور، عدم اجرای قوانین مصوب مجلس در حوزه فرهنگ و عدم اجرای دقیق طرح توسعه حجاب و عفاف از سوی دولت نیازمند گفت‌و‌گوی بیشتری باشیم.

آرین منش با با اشاره به اینکه بین مجلس و دولت در حوزه فرهنگ باید گفت‌و‌گوی بیشتری صورت بگیرد،افزود: مجلس وظیفه‌اش نظارت بر اجرای قانون مصوب خودش است و قانون برنامه پنجم در حوزه فرهنگ توسعه الگوی اسلامی ایرانی و تدوین الگوی اسلامی تکالیفی را بر دوش دولت و دستگاه‌های دولتی گذاشته و در همین راستا نیز اعتباراتی هم متناسب با اهداف برنامه تصویب کرده است.

وی ادامه داد:بنابراین باید از قوای نظارتی خود بیشتر استفاده کنیم تا دغدغه‌های حوزه فرهنگی را بتوانیم رفع کنیم.

این عضو کمیسیون فرهنگی همچنین با اشاره به صحبت‌های رییس جمهوری در اختتامیه جشنواره رسانه‌های دیجیتال گفت:چه طور می‌توان نگران جنگ فرهنگی نرم نبود.درحالی که رهبر انقلاب بار‌ها در این خصوص تذکر و هشدار داده‌اند.
این نماینده اصولگرای مجلس هشتم یادآور شد:دولت نباید این مساله را انکار کند و یا در این راستا نگران نباشد چراکه همین عدم نگرانی موجب غفلت از این حوزه حساس و در‌‌نهایت تحمل ضربه‌های سنگین از طریق این حوزه به کشور می‌تواند باشد.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet