هدر موبایل
1390/08/01 10:04:31
سرویس سیاسی
امیری کهنوج:جریان انحرافی عقبه علمی و سیاسی ندارد

قدرت دستگاه‌های نظارتی کشور اجازه مانور جریان انحرافی را نمی دهد

عضو غیر ثابت کمیسیون اصل نودم مجلس با اعلام اینکه جریان انحرافی عقبه علمی و سیاسی ندارد، گفت: این افراد مرتبا در حال عقب نشینی از مواضع خود هستند و هدفی جز شلوغ کردن فضا و مطرح کردن نام خود ندارند.
قدرت دستگاه‌های نظارتی کشور اجازه مانور جریان انحرافی را نمی دهد عضو غیر ثابت کمیسیون اصل نودم مجلس با اعلام اینکه جریان انحرافی عقبه علمی و سیاسی ندارد، گفت: این افراد مرتبا در حال عقب نشینی از مواضع خود هستند و هدفی جز شلوغ کردن فضا و مطرح کردن نام خود ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/11268.jpg قدرت,دستگاه‌های,نظارتی,کشور,اجازه,مانور,جریان,انحرافی,را,نمی,دهد Icana

محمد رضا امیری کهنوج درگفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه قدرت دستگاه‌های نظارتی کشوراجازه مانور جریان موسوم به انحرافی را ازاین افراد می گیرد، گفت: نباید با بزرگ کردن جریان انحرافی احتمال حضور این افراد را در وزارتخانه ها و دستگاههای اجرایی کشور بالا ببریم.

جریان انحرافی عقبه علمی و سیاسی ندارد

نماینده مردم کهنوج، منوجان و قلعه گنج درمجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه جریان انحرافی عقبه علمی و سیاسی ندارد، تصریح کرد: این افراد درحدی نیستند که مردم نگران نفوذ و حضور آنها در بدنه کشور باشند .

افراد جریان انحرافی مرتبا تغییرمواضع می دهند

وی دراین باره افزود: افراد جریان انحرافی مرتبا تغییرمواضع می دهند و نمی توانند از مواضع خود دفاع کنند، پس نباید با این تعبیر که جریان منحرف قدرتمندی هستند نگرانی از باقی ماندن آنها در قسمت‌های مهم کشور داشته باشیم.

 امیری با بیان اینکه این افراد به دنبال مطرح شدن نام خود در جامعه هستند، گفت: درحالی که راه حق و ثواب برای مطرح شدن کم نیست متاسفانه جریان انحرافی راه  نامبارکی را انتخاب کرده است.

عضو غیر ثابت کمیسیون اصل نودم مجلس تصریح کرد: این افراد مرتبا در حال عقب نشینی از مواضع خود هستند و هدفی جز شلوغ کردن فضا و مطرح کردن نام خود ندارند.

چندی پیش برخی منابع خبری از نفوذ جریان انحرافی در سینما و فرهنگ علاوه بر نفوذ در دستگاههای اقتصادی و سیاسی خبر داده بودند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet