هدر موبایل
1390/07/30 14:26:16
سرویس سیاسی
پیام رئیس مجلس شورای اسلامی به مناسبت سقوط دیکتاتور لیبی:

لاریجانی: صحنه امروز لیبی هشدار جدی به دیگر دیکتاتورها است

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به مناسبت سقوط دیکتاتور لیبی و پیروزی قیام مردم این کشور در پیامی این پیروزی تاریخی را به مردم این کشور تبریک گفت.
لاریجانی: صحنه امروز لیبی هشدار جدی به دیگر دیکتاتورها است دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به مناسبت سقوط دیکتاتور لیبی و پیروزی قیام مردم این کشور در پیامی این پیروزی تاریخی را به مردم این کشور تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/8177.jpg لاریجانی:,صحنه,امروز,لیبی,هشدار,جدی,به,دیگر,دیکتاتورها,است Icana

 به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت ، متن پیام رییس مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

 بسم‌الله الرحمن الرحیم

جلوه‌های نصر و ظفر الهی به برکت قیام و در استمرار موج بیداری اسلامی که مرزهای کشورهای دیکتاتور زده را یکی پس از دیگری درمی‌نوردد بار دیگر و این بار در میان ملت قهرمان لیبی نمایان گردید.

پیروزی انقلاب مردم مسلمان و مبارز لیبی که با مرگ دیکتاتور جنایتکار این کشور به طور کامل تحقق یافت بار دیگر نشان داد خواست و اراده مردم را نمی‌توان سرکوب کرد و این سرنوشت سیاه همه جنایتکاران از صدام‌حسین، حسنی‌مبارک و معمر قذافی تا همه دیکتاتورهایی است که پشت به ملت خود و فرامین اسلام کرده‌اند و باید بدانند سرانجام به‌دست همین ملت و در اوج حقارت به هلاکت خواهند رسید.

این انقلاب درخشان ثمره قیام ملت لیبی و خون هزاران شهیدی است که با مبارزه و سختی فراوان به‌دست آمد تا ثابت شود پیروزی و موفقیت در سایه وحدت و همدلی و اتکا به خداوند به‌دست خواهد آمد و حکومت ظلم و ستم هیچگاه پایدار نبوده و سرنوشت محکوم آن زوال و نابودی خواهد بود.

صحنه امروز کشور لیبی هشدار جدی به دیگر دیکتاتورها و کشورهایی است که سال‌هاست به مردم خود و اسلام عزیز پشت کرده‌اند. آنان با دلخوش کردن به حمایت‌های ظاهری و منفعت‌طلبانه مستکبران که با چهره‌ای دوستانه و ظاهری فریبنده منابع این کشورها را غارت و چپاول می‌کنند با این خیال که راه بقای در حکومت را به درستی یافته‌اند.

مردم قهرمان و مسلمان لیبی نباید کار خود را تا پاکسازی کامل ایادی این جنایتکاران در صحنه‌های قدرت و کوتاه کردن دست قدرت‌های چپاولگر از سرنوشت مردم این کشور پایان یافته بدانند و تا استقرار کامل یک حکومت مردمی که با خواست و اراده آنان تشکیل می‌گردد همچون دوران قیام با شور و نشاط در صحنه باقی بمانند.

اینجانب از سوی خود و سایر نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران ضمن تبریک پیروزی انقلاب مردم لیبی که در راستای موج بیداری اسلامی به‌دست آمده بر آمادگی ملت سرافراز ایران اسلامی در جهت کمک به ملت دوست و برادر لیبی در تشکیل یک حکومت مردمی و به‌دور از هرگونه سلطه تاکید می‌کنم و برای آنان آرزوی موفقیت و بهروزی داریم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet