خبرگزاری خانه ملت

شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/07/30 15:48:23
سرویس اقتصادی
نادر قاضی‌پور:هیچ نماینده‌ای امضای خود را برای استیضاح وزیر اقتصاد پس نگرفته است

سند استیضاح وزیر اقتصاد هنوز شش دانگ است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس موضوع پس گرفتن امضای برخی نمایندگان برای استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی را رد کرد و گفت: هیچ یک از نمایندگان خواهان استیضاح، امضای خود را پس نگرفته‌اند.
سند استیضاح وزیر اقتصاد هنوز شش دانگ است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس موضوع پس گرفتن امضای برخی نمایندگان برای استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی را رد کرد و گفت: هیچ یک از نمایندگان خواهان استیضاح، امضای خود را پس نگرفته‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/7510.jpg سند,استیضاح,وزیر,اقتصاد,هنوز,شش,دانگ,است Icana

نادر قاضی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت درباره برخی سخنان مبنی بر پس گرفتن امضای نمایندگان خواهان استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی، تصریح کرد: هیچ یک از نمایندگان خواهان استیضاح، امضای خود را پس نگرفته‌اند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی افزود:‌ نمایندگان خواهان استیضاح سیدشمس‌الدین حسینی وزیر امور اقتصادی ودارایی به هیچ وجه از حق قانونی خود کوتاه نیامده‌‌اند و همچنان خواهان استیضاح وی هستند.

وی ادامه داد: نمایندگان استیضاح کننده وزیر امور اقتصادی و دارایی مدارکی دارند که نشان می‌دهد وزیر در جریان تخلف مالی اخیر کوتاهی کرده است و نمایندگان به همین دلیل به دنبال استیضاح وزیر اقتصاد هستند.
استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی پس از تخلف 3 هزار میلیارد تومانی اخیر کلید خورد و امضا کننده متن استیضاح وی را بکی از مقصرهای وقوع این تخلف می‌دانند.

پیش از این هیئت رئیسه مجلس اعلام کرده بود که نمایندگان خواهان استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی، پس از قرائت گزارش کمیسیون اصل 90 درباره تخلف اخیر مالی درباره تقدیم استیضاح خود به هیئت رئیسه تصمیم‌‌گیری خواهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet