حلول ماه ربیع الاول
1390/07/30 15:30:04
سرویس بین الملل
کرمی: اقدام دستگاه قضا امکان اثبات ادعای ایران علیه آمریکا را آسان می کند

جنایت‌های آمریکا علیه ایران باید مستند شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه جنایت‌های آمریکا علیه ایران باید مستند شود، گفت: اقدام قوه قضائیه در تنظیم ادعانامه علیه مقامات آمریکایی امکان اثبات ادعاهای ایران در مورد جنایت های آمریکا را آسان می کند.
جنایت‌های آمریکا علیه ایران باید مستند شود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه جنایت‌های آمریکا علیه ایران باید مستند شود، گفت: اقدام قوه قضائیه در تنظیم ادعانامه علیه مقامات آمریکایی امکان اثبات ادعاهای ایران در مورد جنایت های آمریکا را آسان می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/11561.jpg جنایت‌های,آمریکا,علیه,ایران,باید,مستند,شود Icana

غلامرضا کرمی درگفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با اقدام قوه قضائیه درتنظیم ادعانامه علیه مقامات آمریکایی گفت: اگرچه این اقدام دیرصورت گرفت اما کارارزشمندی است که امکان اثبات ادعاهای ایران در مورد جنایت های آمریکا را آسان می کند.

نماینده مردم کرمان و راور درمجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه جنایت‌های آمریکا علیه ایران باید مستند شود، افزود: پیگیری حقوقی جنایت‌های آمریکا علیه ایران اقدامی است که باید در دستورکار جدی مسئولان قضایی قرار گیرد.

 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجموعه جنایت‌هایی که آمریکا قبل و بعد ازانقلاب علیه ملت و حکومت ایران داشته را از جمله موضوعات مهم در تنظیم این ادعانامه دانست و تصریح کرد: با همکاری سایر دستگاهها با دستگاه قضا، باید یک پرونده قطور و مستند علیه اقدامات آمریکا در مجامع بین المللی در جریان بیفتند.

پیرو دستور رئیس قوه قضاییه در جلسه اخیر مسئولان عالی قضایی به دادستان کل کشور مبنی بر پیگیری و تعقیب جرائم مسئولان و مقامات دولت آمریکا و حمایت و پشتیبانی آمریکا از اقدامات و جنایات گروهک های تروریستی در داخل کشور، حجت الاسلام محسنی اژه ای دادستان کل کشور، یکی از معاونان خود را با ابلاغ ویژه مسئول پیگیری و تنظیم ادعانامه علیه مقامات آمریکایی برای طرح دعاوی در مراجع صالح قضایی داخل و خارج از کشور کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet