هدر موبایل
1390/08/03 10:04:36
سرویس بین الملل
کریمی فیروزجایی: دشمنان راهی جز پذیرش ایران هسته‌ای ندارند

دیپلماسی کشور باید در برابر جریان سازی‌های دشمن فعال و پر تحرک عمل کند

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه فشارهای غرب تأثیری بر پیگیری برنامه‌های هسته‌ای از سوی ایران ندارد، گفت: دشمنان راهی جز پذیرش ایران هسته‌ای ندارند.
دیپلماسی کشور باید در برابر جریان سازی‌های دشمن فعال و پر تحرک عمل کند عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه فشارهای غرب تأثیری بر پیگیری برنامه‌های هسته‌ای از سوی ایران ندارد، گفت: دشمنان راهی جز پذیرش ایران هسته‌ای ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/7928.jpg دیپلماسی,کشور,باید,در,برابر,جریان,سازی‌های,دشمن,فعال,و,پر,تحرک,عمل,کند Icana

علی کریمی فیروزجایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، استقبال پرشکوه مردم از سفر مقام معظم رهبری به کرمانشاه را نشانه وحدت و انسجام ملی اعلام کرد و گفت: ‌ارزش‌ها و اصول نظام جمهوری اسلامی در سایه پشتیبانی ملت از مقام عظمای ولایت حفظ می‌شوند و در این شرایط دشمنان راهی جز عقب نشینی در برابر خواسته‌های حقوقی ایران ندارند.
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی تهدید‌ها و فشارهای غرب برای انصراف ایران از پیگیری برنامه‌های هسته‌ای را بی‌اثر خواند و افزود: جمهوری اسلامی براساس ان‌پی‌تی (معاهده منع گسترش سلاح‌های اتمی) فعالیت‌های صلح آمیز هسته‌ای خود را ادامه می‌دهد و در چارچوب مقررات بین المللی با بازرسان آژانس همکاری می‌کند.
وی با اشاره به تحولات منطقه و شمال آفریقا، ادامه داد: اوج گیری موج بیداری اسلامی، تسری جنبش وال استریت از آمریکا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا و کشته شدن معمر قذافی دیکتاتور لیبی به دست انقلابیون از جمله دلایلی هستند که رویکرد زیاده خواهانه غرب در قبال ایران را تعدیل خواهد کرد.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه دشمنان نظام باید ایران هسته‌ای را به رسمیت بشناسند، تصریح کرد: شرایط کنونی جهان کاملا به نفع کشورهای مستقل در حال رقم خوردن است، از این رو ۱ +۵ چاره‌ای جز کنارگذاشتن روش‌های آمرانه ندارد.
وی افزود: اگر آژانس بین المللی انرژی اتمی، اتحادیه اروپا یا شورای امنیت سازمان ملل متحد بر اثر سناریوسازی آمریکا علیه ایران هر گونه موضع غیرحقوقی را اتخاذ کنند، مطمئناً جمهوری اسلامی از آن سطح از آمادگی برخوردار است که به تهدیدات احتمالی آن‌ها پاسخی قاطع و کوبنده دهد.
عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس تأکید کرد: دستگاه دیپلماسی کشور باید در برابر جریان سازی‌های دشمن فعال و پر تحرک عمل کند، زیرا تنها با این رویه است که اقتدار، ‌ عزت و منافع ملی حفظ می‌شود.
کا‌ترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا طی نامه‌ای به سعید جلیلی دبیر شورای عالی امنیت ملی از تمایل قدرت‌های جهانی برای از سرگیری مذاکرات هسته‌‌ای با ایران خبر داد و گفت: در صورتی که جمهوری اسلامی عزم جدی برای حل مناقشه‌ اتمی‌ داشته باشد قدرت‌های بزرگ از آن استقبال خواهند کرد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet