ایام محرم 1398
1390/08/01 11:24:35
سرویس بین الملل
الهیان:تصمیم دستگاه قضا مسیر مقابله با آمریکا است

ایران باید در مقابل اتهامات آمریکا از رویکرد انفعالی و دفاعی فاصله بگیرد

رئیس کمیته حقوق بشر مجلس شورای اسلامی دررابطه با اقدام قوه قضائیه درتنظیم ادعانامه علیه مقامات آمریکایی با اعلام اینکه ایران باید در مقابل اتهامات آمریکا از رویکرد انفعالی و دفاعی فاصله بگیرد، گفت: تصمیم دستگاه قضا مسیر مقابله با آمریکا است.
ایران باید در مقابل اتهامات آمریکا از رویکرد انفعالی و دفاعی فاصله بگیرد رئیس کمیته حقوق بشر مجلس شورای اسلامی دررابطه با اقدام قوه قضائیه درتنظیم ادعانامه علیه مقامات آمریکایی با اعلام اینکه ایران باید در مقابل اتهامات آمریکا از رویکرد انفعالی و دفاعی فاصله بگیرد، گفت: تصمیم دستگاه قضا مسیر مقابله با آمریکا است. https://cdn.icana.ir/d/019/11569.jpg ایران,باید,در,مقابل,اتهامات,آمریکا,از,رویکرد,انفعالی,و,دفاعی,فاصله,بگیرد Icana

زهره الهیان درگفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، دررابطه با اقدام قوه قضائیه درتنظیم ادعانامه علیه مقامات آمریکایی  گفت: بالاخره ایران باید روندی را که غرب و آمریکا با ارائه اتهامات واهی آغاز کرده است، متوقف کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اتهامات آمریکا علیه ایران با هدف به انزوا کشیدن این کشورصورت می گیرد، تصریح کرد: آمریکا سال‌ها است که سعی دارد مانع الگوگیری ملت‌های دنیا از ایران  شود.

وی با اعلام اینکه سیاست آمریکا دراین سال‌ها نشان می دهد که ایران باید ازرویکرد انفعالی و دفاعی فاصله بگیرد، افزود: به جای دفاع ازخود، رویکرد ایران باید به سمت مقابله به مثل و کسانی که علیه ما موضع گیری می کنند برود.

رئیس کمیته حقوق بشرمجلس دراین باره افزود: دراین مسیر رویکرد حقوقی و ارائه دعاوی درمجامع بین المللی تاثیر گذاراست و تصمیم دستگاه قضا نیزمسیرمقابله با آمریکا است.

پیرو دستور رئیس قوه قضاییه در جلسه اخیر مسئولان عالی قضایی به دادستان کل کشور مبنی بر پیگیری و تعقیب جرائم مسئولان و مقامات دولت آمریکا و حمایت و پشتیبانی آمریکا از اقدامات و جنایات گروهک های تروریستی در داخل کشور، حجت الاسلام محسنی اژه ای دادستان کل کشور، یکی از معاونان خود را با ابلاغ ویژه مسئول پیگیری و تنظیم ادعانامه علیه مقامات آمریکایی برای طرح دعاوی در مراجع صالح قضایی داخل و خارج از کشور کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet