ایام محرم 1398
1390/07/30 17:45:19
سرویس سیاسی
میرتاج الدینی در واکنش به سناریوی بی اساس آمریکا :

داستان ترور سفیر عربستان برای سرپوش گذاشتن بر مشکلات داخلی آمریکاست

معاون پارلمانی رئیس جمهوری ،‌سناریوی آمریکا در خصوص شایعه ترور سفیر عربستان را سست و بی پایه عنوان کرد و گفت تعداد زیادی از تحلیلگران و کارشناسان آمریکایی و سایر کشورها نیز آن مضحک دانسته اند.
داستان ترور سفیر عربستان برای سرپوش گذاشتن بر مشکلات داخلی آمریکاست معاون پارلمانی رئیس جمهوری ،‌سناریوی آمریکا در خصوص شایعه ترور سفیر عربستان را سست و بی پایه عنوان کرد و گفت تعداد زیادی از تحلیلگران و کارشناسان آمریکایی و سایر کشورها نیز آن مضحک دانسته اند. https://cdn.icana.ir/d/019/880.jpg داستان,ترور,سفیر,عربستان,برای,سرپوش,گذاشتن,بر,مشکلات,داخلی,آمریکاست Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت ،‌ حجت الاسلام محمدرضا میرتاج الدینی در پی واکنش به سناریوی جدید آمریکا مبنی بر شایعه ترور سفیر عربستان گفت : سناریوی واهی و مضحک ترور سفیر عربستان ، اقدامی است که از سوی آمریکا با هدف سرپوش گذاشتن بر مشکلات داخلی و ایجاد اختلاف بین کشورهای اسلامی منطقه صورت پذیرفته است.
وی با اشاره به موضع گیری صریح و قاطع مقام معظم رهبری در این باره افزود: همه دنیا می دانند که نظام جمهوری اسلامی ایران پایبند به ارزشهای اسلامی است و هیچ گاه این ادعاهای کذب و دروغ به آن نمی چسبد.
معاون پارلمانی رئیس جمهوری ضمن تکراری دانستن ادعاهای آمریکا علیه ایران خاطر نشان کرد: ملت ایران 32 سال در مقابل استکبار جهانی و آمریکا استقامت و ایستادگی کرده و بارها این حرفها را شنیده است و همانطور که رهبر فرزانه انقلاب تاکید فرمودند ملت ایران در مقابل این نوع تهدیدها کوچکترین عقب نشینی نخواهد کرد و به کسی باج نخواهد داد.
میرتاج الدینی ضمن اشاره به موضع گیری شفاف و انقلابی رئیس جمهور کشورمان گفت: دکتر احمدی نژاد این ادعای مضحک را شدیدا محکوم کرد و ترور را متعلق به کسانی دانست که فاقد فرهنگ، تمدن و منطق هستند نه ملت ایران که غنی از فرهنگ و تمدن می باشند.
وی اظهار کرد: آمریکا این تهمت و افترا را در حالی به ملت ایران زده که این ملت ثابت کرده اهل دوستی و برادری است و هیچگاه حتی به همسایگان خود و سایر کشورها تجاوز نکرده و همواره برخوردی براساس حقوق و قوانین داشته است./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet