ایام محرم 1398
1390/08/01 08:49:42
سرویس صحن

بررسی وضعیت فیلم‌های سینمایی در نشست غیر علنی امروز مجلس با حضور وزیر ارشاد

نماینده کرمانشاه با اشاره به حضور وزیر ارشاد و فرهنگ اسلامی در نشست غیرعلنی امروز مجلس گفت: نمایندگان درباره فیلم های سینمایی دغدغه ها و مسائل مدنظر خود را مطرح می کنند و وزیر پاسخگوی آنها خواهد بود.
بررسی وضعیت فیلم‌های سینمایی در نشست غیر علنی امروز مجلس با حضور وزیر ارشاد نماینده کرمانشاه با اشاره به حضور وزیر ارشاد و فرهنگ اسلامی در نشست غیرعلنی امروز مجلس گفت: نمایندگان درباره فیلم های سینمایی دغدغه ها و مسائل مدنظر خود را مطرح می کنند و وزیر پاسخگوی آنها خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/4523.jpg بررسی,وضعیت,فیلم‌های,سینمایی,در,نشست,غیر,علنی,امروز,مجلس,با,حضور,وزیر,ارشاد Icana

محمد کرمی راد در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به برگزاری نشست غیرعلنی امروز یکشنبه اول آبان ماه مجلس شورای اسلامی گفت: سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طبق دعوت قبلی در مجلس حاضر شد تا پاسخگوی ابهامات و سوالات و دغدغه های فرهنگی نمایندگان باشد.

نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی افزود: هم اکنون کاظم جلالی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس سوالات خود را از وزیر ارشاد در زمینه فیلم‌های سینمایی مطرح کرد و پس از وی علی مطهری پشت تریبون قرار می گیرد تا مسائل مدنظر خود را بیان کند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه نشست غیرعلنی پس از شنیدن صحبت‌های نمایندگان به نکات مدنظر آنها پاسخ خواهد داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet