خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1390/08/01 09:30:52
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بروجردی:

مدارک خانواده امام موسی صدر حاکی از زنده بودن ایشان است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:حیات یا شهادت امام موسی صدر نیازمند مدارک مستند است.
مدارک خانواده امام موسی صدر حاکی از زنده بودن ایشان است رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:حیات یا شهادت امام موسی صدر نیازمند مدارک مستند است. https://cdn.icana.ir/d/019/648.jpg مدارک,خانواده,امام,موسی,صدر,حاکی,از,زنده,بودن,ایشان,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علاء الدین بروجردی،در پاسخ به پرسشی درباره آخرین اخبار درباره وضعیت حیات یا شهادت امام موسی صدر، به خبرآنلاین گفت:سیاست قذافی  نیز از ابتدا این بود که اعلام کند ایشان از لیبی خارج شده است، در حالی که خروج چهره ای  با این رده شخصیتی از لیبی نیازمند مدارک است  و امروز هم هر خبری درباره شهادت ایشان باید مستند باشد.

بی بی سی عربی اخیرا به نقل از رئیس شورای نظامی طرابلس اعلام کرد که اطلاعات موثقی در دست است که نشان می دهد امام موسی صدر در مزرعه ای در جنوب طرابلس مدفون است.
 
بروجردی در پاسخ به اینکه آیا آخرین مدارک ما درباره ایشان  حیات امام موسی صدر را تائید می کند؟،گفت: روشن است که ایشان زنده وارد لیبی شدند و سند و مدرکی که اتفاق دیگری را نشان دهد که منجر به شهادت باشد، وجود ندارد مگر اینکه عکس این قضیه ثابث شود.
وی با بیان اینکه  مردم لبنان،جنبش آمل،حزب الله و جمهوری اسلامی همگی منتظر مشخص شدن سرنوشت ایشان هستند،ادامه داد:اینکه تلقی مسئولی شهادت ایشان باشد یک بحث است و اینکه به طور مستند چه اتفاقی افتاده است، بحث دیگری است .
 
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس،تصریح کرد:اگرچنین حرفی درباره شهادت ایشان درست باشد؛فرض براین است که  بدانند چه اتفاقی افتاده است؛چرا که نقیض این سخن هم وجود داشته است و هم سلولی های ایشان که آزاد شدند و در تونس و دیگر کشورهای عربی حضور دارند اطلاعاتشان حاکی از سلامت و حیات ایشان است.ضمن اینکه مدارک اعضای خانواده ایشان هم حاکی از زنده بودن ایشان است.
وی درپاسخ به اینکه تلقی شخصیتان این است که ایشان زنده هستند یا خیر؟،گفت:بنده معتقدم به لحاظ اصولی و مبنایی وقتی چهره ای مانند امام موسی صدر وارد لیبی می شود،اگر هراتفاق دیگری بخواهد درباره ایشان بیفتد که ایشان در قید حیات نیستند،حتما باید مستند باشد.
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet