هدر موبایل
1390/08/01 09:53:25
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عمادحسینی تاکید کرد:

لزوم برنامه‌ریزی جامع برای تأمین سوخت در فصل سرما

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با این پیش‌بینی که در صورت وجود جو هوایی همچون سال‌های گذشته،کسری سوخت در فصل سرما نخواهیم داشت،گفت: کمیسیون انرژی در جلسات آینده میزان ذخایر گازی و برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای تأمین سوخت در فصل سرما را بررسی می‌کند.
لزوم برنامه‌ریزی جامع برای تأمین سوخت در فصل سرما سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با این پیش‌بینی که در صورت وجود جو هوایی همچون سال‌های گذشته،کسری سوخت در فصل سرما نخواهیم داشت،گفت: کمیسیون انرژی در جلسات آینده میزان ذخایر گازی و برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای تأمین سوخت در فصل سرما را بررسی می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/346.jpg لزوم,برنامه‌ریزی,جامع,برای,تأمین,سوخت,در,فصل,سرما Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سیدعماد حسینی با تأکید بر اینکه کمیسیون انرژی به روال سال‌های گذشته جلساتی برای پیش‌بینی وضعیت سوخت،گاز طبیعی و نفت را برگزار خواهد کرد، افزود: این موضوع در جلسات آینده کمیسیون بر اساس میزان موجودی ذخایر گازی، میزان کمبود گاز در زمان پیک مصرف و میزان کمبود گاز در کنار شرایط پیش‌بینی شده برای زمان بحران با حضور مسئولان مربوطه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

به گفته وی؛موضوع تأمین نفت و گاز و انرژی در فصل سرما به صورت مقدماتی در چند جلسات بررسی شده و با شروع فصل سرما این کار به صورت جدی‌تر انجام می‌شود.

این عضوهیأت رئیسه کمیسیون انرژی با این پیش‌بینی که درسال جاری درتأمین سوخت مشکلی وجود نخواهد داشت،به ایسنا افزود:همواره در زمان پیک مصرف، 200 میلیون متر مکعب کسری وجود دارد که این میزان از کارخانه‌ها و صنایع کسر می‌شوند تا مصارف خانگی با مشکل مواجه نشود. مطمئنا این تدبیر باید در سال جاری نیز اتخاذ شود.

حسینی همچنین بر لزوم برنامه‌ریزی جامعی برای تأمین سوخت در فصل سرما تأکید کرد.

وی درعین حال یاد‌آور شد طی دو، سه سال گذشته سرمای حاد نبود که نیاز به تامین کسری به وجود آید اما باز هم نمی‌توان این موضوع را به امسال تعمیم داد و باید برنامه‌ریزی‌ مناسبی داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet