انتخابات ریاست جمهوری
1390/08/01 10:21:13
سرویس صحن
جزئیات نشست غیر علنی امروز مجلس؛

دفاع وزیر ارشاد از عملکردش درحوزه فرهنگ و سینما نمایندگان را قانع نکرد

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اعلام اینکه ۵ تن از نمایندگان مجلس درنشست غیرعلنی امروز در مورد عملکرد وزارت فرهنگ و ارشاد در حوزه سینما از وزیر توضیح خواستند، گفت: دفاع حسینی از عملکرد خود درحوزه فرهنگ و سینما نمایندگان مجلس را قانع نکرد.
دفاع وزیر ارشاد از عملکردش درحوزه فرهنگ و سینما نمایندگان را قانع نکرد عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اعلام اینکه 5 تن از نمایندگان مجلس درنشست غیرعلنی امروز در مورد عملکرد وزارت فرهنگ و ارشاد در حوزه سینما از وزیر توضیح خواستند، گفت: دفاع حسینی از عملکرد خود درحوزه فرهنگ و سینما نمایندگان مجلس را قانع نکرد. https://cdn.icana.ir/d/019/9674.jpg دفاع,وزیر,ارشاد,از,عملکردش,درحوزه,فرهنگ,و,سینما,نمایندگان,را,قانع,نکرد Icana

محمدرضا رضایی کوچی درگفت و گو با خبرنگارسیاسی خبرگزاری خانه ملت، درتشریح جزئیات نشست غیرعلنی امروز یکشنبه اول آبان، گفت: وزیرفرهنگ وارشاد در نشست غیرعلنی امروز گزارش مبسوطی را در واکنش به نگرانی‌های مجلس از فیلم‌های سینمایی ارائه دادند.

نماینده مردم جهرم درمجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه عدم تناسب فیلمهای سینمایی با نیازهای جامعه و فرهنگ اسلامی از موارد مورد سوال نمایندگان از وزارت ارشاد بود، گفت: وزیرهم چنین در مورد سوالاتی چون ارتباط بازیگران سینما با یکدیگر، انتخاب بازیگران و ورود بازیگران درسینما با دادن پول‌های کلان توضیحاتی ارائه دادند.

نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اعلام اینکه دراین جلسه علی مطهری، غلامعلی حداد عادل، کاظم جلالی، مهدی کوچک زاده و محمد تقی رهبرعملکرد حسینی در حوزه فرهنگ و سینما را مورد سوال ونقد قرار دادند، اظهار کرد:دفاع حسینی ازعملکرد خود درحوزه فرهنگ و سینما نمایندگان مجلس را قانع نکرد.

وی ادامه داد: هم چین گزارش لاریجانی از سفر به سوئیس، قرقیزستان و تاجیکستان نیز در نشست غیرعلنی امروز قرائت شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet