هدر موبایل
1390/08/01 11:37:46
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کرمی راد در واکنش به اظهارات اشتون:

مذاکرات رنگ و بوی سیاسی به خود گرفته است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:غرب در دور جدید مذاکرات به دنبال به دست آوردن اطلاعات به روز از جمهوری اسلامی و ایجاد ابهامات تازه در پرونده هسته ای ایران است.
مذاکرات رنگ و بوی سیاسی به خود گرفته است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:غرب در دور جدید مذاکرات به دنبال به دست آوردن اطلاعات به روز از جمهوری اسلامی و ایجاد ابهامات تازه در پرونده هسته ای ایران است. https://cdn.icana.ir/d/019/250.jpg مذاکرات,رنگ,و,بوی,سیاسی,به,خود,گرفته,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمد کرمی‌راد نماینده مردم کرمانشاه در خانه ملت با بیان اینکه که من شخصا به پیشرفت مذاکرات امیدوار نیستم،به باشگاه خبرنگاران گفت:معتقدم که این مرحله از کار زمان حساسی برای مقامات جمهوری اسلامی است تا به مذاکرات پایان دهند و باید جلو این دور تسلسل را گرفته و مذاکرات را به نتیجه نهایی رساند.

وی در ادامه افزود:مذاکرات رنگ و بوی سیاسی به خود گرفته و غربیها در مذاکرات به دنبال به دست آوردن اطلاعات جدید از جمهوری اسلامی ایران بوده و از سوی دیگر به دنبال واردکردن پالس های جدید و ایجاد ابهامات جدیدتر در مذاکرات و در نهایت صدور قطعنامه‌های جدید تحریم هستند.

گفتنی است؛سخن پراکنی های اخیر رسانه های غربی در این باره خود موید برنامه های جدید غرب برای سنگ اندازی در مسیر دستیابی ایران به انرژی صلح آمیز هسته ای است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet