حلول ماه ربیع الاول
1390/08/01 10:31:58
سرویس صحن
لاریجانی با اشاره به حضور وزیر ارشاد در جلسه غیرعلنی مجلس:

وزیر ارشاد گزارش پیگیری خود را به مجلس ارائه می‌دهد

علی لاریجانی با ابراز امیدواری از این که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نظرات نمایندگان و کمیسیون مربوطه را با جدیت دنبال کند گفت: قرار شد در ماه‌های آینده گزارشی از سوی وزارت فرهنگ درباره نحوه پیگیری این امور به مجلس ارائه شود.
وزیر ارشاد گزارش پیگیری خود را به مجلس ارائه می‌دهد علی لاریجانی با ابراز امیدواری از این که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نظرات نمایندگان و کمیسیون مربوطه را با جدیت دنبال کند گفت: قرار شد در ماه‌های آینده گزارشی از سوی وزارت فرهنگ درباره نحوه پیگیری این امور به مجلس ارائه شود. https://cdn.icana.ir/d/019/8150.jpg وزیر,ارشاد,,گزارش,پیگیری,خود,را,به,مجلس,ارائه,می‌دهد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی لاریجانی در پایان نشست غیرعلنی امروز یکشنبه اول آبان از اظهار نظر کمیسیون فرهنگی مرکز پژوهش‌های مجلس و چندین نفر از صاحبنظران در حوزه فرهنگی خبر داد و گفت: این افراد در این حوزه اظهارنظر کردند و دغدغه‌های مهمی راجع به وضعیت فرهنگی کشور مطرح نمودند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که نشست غیرعلنی امروز مجلس جلسه پرباری بود ابراز امیدواری کرد که وزارت فرهنگ نظرات ناصحانه نمایندگان و کمیسیون مربوطه را با جدیت دنبال کند.

لاریجانی تصریح کرد: قرار شد در ماه‌های آینده گزارشی از سوی وزارت فرهنگ درباره نحوه پیگیری این امور به مجلس ارائه شود.

وی همچنین ادامه داد در نشست غیرعلنی امروز همچنین گزارش اجمالی از سفر هیات پارلمانی به سوئیس و شرکت در کنفرانس بین‌المجالس، تاجیکستان و قرقیزستان به نمایندگان مردم ارائه شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet